Majówka w TTV

Odliczanie do majówki już się rozpoczęło! W tym roku będzie to wyjątkowo długi weekend. Ekipa TTV przygotowała więc bardzo atrakcyjne propozycje dla swoich widzów. Poruszające dokumenty i premierowe odcinki najlepszych programów to tylko niektóre z nich.

Na początek niezwykły, bezprecedensowy eksperyment telewizyjny! Na jego potrzeby producenci rozbili samolot. Efekty można zobaczyć w wyjątkowym dokumencie „Kontrolowana katastrofa”. Twórcy starali się zrekonstruować wypadek, który mogą przeżyć pasażerowie. „Kontrolowana katastrofa” bez emocji, w metodyczny, naukowy sposób wyjaśni, co się dzieje w środku samolotu w momencie zderzenia z ziemią. To wszystko już w czwartek, 2 maja, o godzinie 15:40 w TTV.

Czy gdzieś na świecie istnieje miejsce, w którym w ogóle nie ma kobiet? Istnieje i TTV zabierze tam swoich widzów! W piątek, 3 maja, o godzinie 14:50 zostanie pokazany dokument „Wioska bez kobiet”. Zaskakujący temat, niebywale zrealizowany. Na szczycie góry w południowo – zachodniej Serbii leży wioska Zabrdje, w której mieszkają tylko mężczyźni. Czy w takim miejscu można być szczęśliwym?

W majówkę nie można przegapić premierowych odcinków programów „Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina” (środa, 1 maja, godzina 22:05) i „7 grzechów” (czwartek, 2 maja, godzina 20:45).

Co poza tym? Dwóch charyzmatycznych fryzjerów i podupadające zakłady fryzjerskie, czyli „Ostre cięcie”. W piątek o godzinie 20:05 kolejny odcinek fryzjerskich metamorfoz. Dokąd tym razem pojadą fryzjerzy? Kto będzie gościem specjalnym i czy przemiana się uda? Na odpowiedź trzeba poczekać do 3 maja.

TTV nie zapomina też o aktualnościach. Gdy wszyscy świętują, oni pracują. Oni, czyli redakcje programów „Express” i „Blisko ludzi”. Zawsze na bieżąco, dla wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na pulsie. „Express” 1, 2 i 3 maja o 17:45, 19:45 i 21:45, a „Blisko ludzi” w te same dni o 17:15.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *