Maraton 7 sezonów „The Walking Dead” na FOX

W oczekiwaniu na premierę nowego, ósmego sezonu „The Walking Dead” kanał FOX specjalnie dla wszystkich zombiemaniaków, którzy od siedmiu lat z zapartym tchem śledzą losy Ricka i jego kompanów, oraz dla zupełnie nowych widzów, którzy pragną nadrobić serialowe zaległości i poczuć na karku oddech szwendaczy, przygotował specjalne wydarzenie w postaci megamaratonu z jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Już od poniedziałku 19 czerwca od godziny 23:00, co tydzień, widzowie kanału FOX będą mogli przypomnieć sobie jak rozpoczęła się historia przetrwania Ricka Grimes’a (Andrew Lincoln) w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Kiedy jesienią 2010 roku na ekranach telewizorów pojawił się pierwszy odcinek serialu „The Walking Dead”, który powstał na podstawie popularnych komiksów Roberta Kirkmana, wszyscy zastanawiali się jak potoczą się losy bohaterów serialu. Kto przeżyje kolejne minuty, odcinek, czy cały sezon? Twórcy przyzwyczaili widzów do nagłych zwrotów akcji, i niespodziewanych śmierci ulubionych postaci. Czasami dzieje się to zgodnie z pierwowzorem z komiksu, jednak często bohaterów spotyka zupełnie inny los. Scenarzyści dbają, aby widzowie nie mogli spać spokojnie i nie byli pewni kto i w jaki sposób zakończy swój żywot, bo nie tylko chordy błąkających się po świecie szwendaczy zagrażają życiu, ale też jeszcze większy i sprytniejszy przeciwnik, czyli drugi człowiek.

Wydawać by się mogło, że z każdym kolejnym sezonem Rickowi i jego ekipie będzie łatwiej, że w końcu znajdą miejsce, w którym będą mogli osiąść na dobre i ułożyć sobie życie na nowo, jednak scenarzyści piętrzą przed nimi kolejne zaskakujące przeszkody i stawiają na ich drodze coraz groźniejszych wrogów. Od przypadkowych grup ludzi, którzy również walczą o przetrwanie, aż po poważniejszych przeciwników jak Gubernator, kanibali w Terminusie, czy ostatnio armię Negana, który pokazał co potrafi zrobić z ważnymi bohaterami produkcji! Na szczęście po ostatnich wydarzeniach Rick i jego grupa powoli powstała z kolan i rozpoczęła wojnę z jednym z najpopularniejszych, psychopatycznych antybohaterów w historii telewizji.

Za kilka miesięcy dowiemy się kto wygra tę wojnę. Może to Rick i jego grupa, którzy w końcu będą mogli wieść spokojne życie w Aleksandrii, a może Negan nadal będzie rządzić okolicą? Jednak zanim to nastąpi warto przypomnieć sobie wszystko od początku.

W produkcji występują: Andrew Lincoln jako Rick Grimes, Steven Yeun jako Glenn, Norman Reedus jako Daryl Dixon, Chandler Riggs jako Carl, Lauren Cohan jako Maggie, Danai Gurira jako Michonne, Melissa McBride jako Carol, Sonequa-Martin Green jako Sasha, Michael Cudlitz jako Abraham, czy Jeffrey Dean Morgan jako Negan. Producentami wykonawczymi serialu są: Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse.

Wakacyjny maraton wszystkich siedmiu sezonów „The Walking Dead” startuje od 19 czerwca, w każdy poniedziałek od godziny 23:00 na FOX (po 5 odcinków).

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *