Maraton i premierowe odcinki „Grizzy i lemingi” w Boomerang

Co robią zwykłe niedźwiedzie? Przesypiają zimę, jedzą miód i wędrują po lesie. Jednak Grizzy nie jest zwykłym niedźwiedziem. Mieszka w domu po leśniczym i żyje jak król… dopóki do akcji nie wkroczą sprytne lemingi, które nieustannie będą płatać mu figle. Miś przeżyje jeszcze więcej przygód w trakcie podróży dookoła świata! Wszystko to w 3. sezonie „Grizzy i lemingi”. Nowe odcinki serii i maraton poprzednich epizodów już od poniedziałku 7 marca o 18:30 w stacji Boomerang.

Sprawdź godzin emisji serialu „Grizzy i lemingi” w PROGRAMIE TV

Perypetie Grizzy’ego i lemingów w 1. i 2. sezonie kreskówki miały miejsce w lesie, gdzie znajdował się dom głównego bohatera. Wszystkie zwierzątka ostrzyły sobie zęby na chatkę leśniczego, ale to właśnie Grizzy położył łapę na łakomym kąsku, jakim było komfortowe mieszkanie. Tylko jedna grupa zawadiaków nigdy się z tym nie pogodziła: niebieskie lemingi. W każdym odcinku będą wymyślały nowe sposoby, aby wykurzyć misia z chatki. W 3. sezonie twórcy postanowili wynieść fabułę serialu i zawarte w niej figle na wyższy poziom: wysłali bohaterów w podróż dookoła świata. Postaci odwiedziły miejsca takie jak Chiny czy Antarktyda. Odcinki 3. sezonu będą ponownie emitowane w marcowym maratonie „Przez świat z Grizzym i lemingami”.

W ramach maratonu odbędzie się również premiera nowych epizodów podróżniczego sezonu. Tym razem bohaterowie wybiorą się m.in. do Szkocji i Amazonii. Choć okoliczności przyrody będą sprzyjać poznawaniu nowych miejsc, miś i niebieskie stworki skupią się na tym, co zawsze: spektakularnych gonitwach i psikusach! Lemingi spotkają nietoperze, które miałyby zaczepiać misia. Sprytny Grizzy zapali światło w pomieszczeniu, a nietoperze pójdą spać. Jednak lemingi wejdą w posiadanie magicznego przedmiotu, który pozwoli sterować obrotami Ziemi. Wystarczy jeden tylko ruch czarodziejskiego obiektu: wszędzie zapanuje noc, a nietoperze się obudzą! W innych odcinkach postaci poznają skoczne żaby, muzykalną papugę i zagrają w pinballa.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków 3. sezonu „Grizzy i lemingi” już w poniedziałek 7 marca o 18:30 w Boomerang. Premiera odbędzie się w ramach maratonu „Przez świat z Grizzym i lemingami”. Jego emisja rozpocznie się również 7 marca o 18:30. Emisja codziennie o 18:30 w Boomerang.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *