Maraton z serialem „Górski lekarz” w Romance TV

W sobotę, 23 lutego Romance TV zaprasza na maraton z serialem „Górski lekarz”. Stacja pokaże aż pięć odcinków. Start o godz. 21:55.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Weekendowy maraton z Górskim lekarzem

„Górski lekarz” to bestsellerowy serial telewizyjny produkcji europejskiej. Jego akcja rozgrywa się w niewielkiej bawarskiej miejscowości Ellmau, a głównym bohaterem jest atrakcyjny chirurg, doktor Martin Gruber, który mieszka razem z adoptowaną córką Lilli i bratem Hansem. W serialu zachwycają widoki i postać samego doktora, zmagającego się ze skomplikowanymi przypadkami medycznymi, a także z problemami osobistymi swoich pacjentów.

23 lutego Romance TV pokaże aż pięć odcinków „Górskiego lekarza” – Przykre przebudzenie (35), Gorzka prawda (36), Wina i pokuta (37), Stracona nadzieja (38) oraz Swobodny spadek (39). Widzów zapraszamy przed telewizory od godz. 21:55, by śledzić losy Martina Grubera i jego rodziny. Natomiast już 25 lutego o godzinie 20:00 zobaczymy odcinek zatytułowany Osobista decyzja (40).

Produkcja ta jest najlepiej oglądanym serialem na kanale Romance TV w 2018 roku. Średnia oglądalność wybranych odcinków wynosiła 150 tys. widzów, dając stacji udział w oglądalności na poziomie 0,9% SHR.

Co zobaczymy w sobotnich odcinkach?

Lisbeth Gruber ma ze synami same kłopoty. Całe Ellmau plotkuje o Hansie i rejestratorce z przychodni Martina, Nicole. Natomiast Martin zdradził Andreę i dręczą go wyrzuty sumienia. Nie chce jej okłamywać, z drugiej strony wie, że straciłby ją, gdyby wyznał prawdę. Również Hans odwodzi go od pomysłu przyznania się do zdrady.

W końcu jednak Hans Gruber i Klara informują rodzinę o planowanym ślubie. Wszyscy są zachwyceni. Cieszy się nawet Lilli. Konsultantka ślubna, Jasmin, ma wszystko pod kontrolą. Nie podoba się to zupełnie Lisbeth, która do tej pory była odpowiedzialna za organizację wszystkich uroczystości. Przygotowania do ślubu i wesela Hansa i Klary powoli się kończą. Martin postanawia oświadczyć się Andrei. Jedzie do niej, ale po drodze zatrzymuje go Hans i prosi o pomoc.

Martin boi się o życie Andrei. Każe ją przewieźć do Hall, żeby wraz z Kahnweilerem znaleźć przyczynę jej śpiączki. Stan Andrei pogorszył się na tyle, że musi być natychmiast operowana. Po operacji kobieta odzyskuje przytomność i chce wrócić do domu. Martin zabiera ją do siebie.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *