Mariah Carey w serialu „Świat Mariah” na kanale E! Entertainment

11 grudnia 2016 roku o godzinie 20:00 Mariah Carey zaprezentuje się widzom kanału E! w ośmioczęściowym reality show, w którym towarzyszyć jej będziemy w przygotowaniach do tournée po Europie i Afryce zatytułowanym „Sweet Sweet Fantasy”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E! Entertainment

5 oktaw, 200 milionów sprzedanych płyt, 5 nagród Grammy, 18 milionów dolarów za udział w Idolu, 2 śluby i 2 dzieci. Czy w tych liczbach da się zamknąć fenomen diwy, zjawiska i po prostu jednej z największych gwiazd, jakie kiedykolwiek tworzyły muzykę pop?

Carey wiedziała od zawsze, że śpiew jest jej przeznaczeniem. Na pewno zamiłowanie do muzyki i występów odziedziczyła w genach. Jej matka była śpiewaczką operową, a także nauczycielką śpiewu. Jedno z niewielu wspomnień, jakie piosenkarka ma związanych ze swoim ojcem, to wspomnienie tego, jak zabraniał jej śpiewać przy stole. Wobec srogiego zakazu mała Mimi postanowiła śpiewać… na stole w pokoju obok. Także w szkole uważano, że powinna bardziej przyłożyć się do nauki. Jaka była odpowiedź Carey? „Widocznie nie słyszeli, jak śpiewam”.

W poprzednim roku ogłoszono, że Mariah Carey da serię koncertów w kasynie w Las Vegas. Równocześnie piosenkarka opublikowała album #1 to Infinity zawierający jej największe przeboje i nowe nagranie Infinity. W grudniu 2015 roku gwiazda ogłosiła europejską trasę koncertową, pierwszą po kilkunastu latach. Trasie towarzyszyły kamery, które dokumentowały życie za sceną, w garderobie, na sali prób. Tak powstały zdjęcia do serialu dokumentalnego „Świat Mariah”.

Dzięki produkcji stworzonej przez E! Entertainment i Bunim/Murray Productions, poznamy życie piosenkarki z dala od medialnego zgiełku, a także rodzinę, przyjaciół i krąg najbliższych znajomych. Program będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, będzie go można oglądać w 153 krajach i w 24 językach. Jak mówi sama Mariah „Chcę, by ludzie zobaczyli mnie taką, jaka jestem naprawdę”.

„Świat Mariah”

Emisja: niedziela, od 11 grudnia, godzina 20:00

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *