Marta Niedzielska dyrektorem promocji w Radiu Eska ROCK

Zespół Radia Eska ROCK zasiliła kolejna osoba – z początkiem sierpnia Marta Niedzielska objęła stanowisko dyrektora promocji w Radiu Eska ROCK.

Marta Niedzielska – dotychczasowa szefowa promocji warszawskiego Radia Eska, zastąpi na stanowisku dyrektora promocji Radia Eska ROCK, Radka Nałęcza, który żegna się ze stacją. Marta Niedzielska będzie łączyła obydwie funkcje.

Eska ROCK to bardzo silna i rozpoznawalna marka, budowana przez wspaniałych ludzi przez lata. Moim celem jest, aby pomimo pojawienia się na rynku warszawskim i ogólnopolskim nowych projektów rockowych Radio Eska ROCK pozostało na swojej pozycji lidera – mówi nowa dyrektor promocji, Marta Niedzielska.

Marta Niedzielska z Grupą Radiową TIME związana jest 7 lat. W latach 2007-2009 pracowała na stanowisku specjalisty ds. promocji w Dziale Komunikacji Marketingowej. Przez ostatnie 5 lat pełniła funkcję szefa promocji Radia ESKA Warszawa. Ponadto angażowała się w realizację m.in. projektów specjalnych dla sieci ESKA. Współpracowała od strony produkcyjnej przy flagowych imprezach związanych z brandem ESKA: ESKA Music Awards i Hity na Czasie, a także za Szczecin Rock Festiwal, realizowany na zlecenie i pod patronatem Radia Eska ROCK.

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *