Marzec 2019 w HBO GO – nowe filmy i seriale

Marzec w HBO GO będzie pełen gorących nowości. Miesiąc rozpocznie się premierami nowych seriali: katastroficznej opowieści Osiem dni opowiadającej o tytułowych ośmiu dniach, które pozostały ludziom, zanim wielki meteoryt uderzy w środek Europy, a także serialu Przystań o kobiecie, która po zagadkowej śmierci męża odkrywa, że nie znała swojego męża wystarczająco dobrze. Na użytkowników serwisu czeka też premiera serialu Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki, czyli spin-offu popularnych Słodkich kłamstewek oraz nową produkcję z nagrodzoną w tym roku nagrodą Emmy Patricią Arquette w jednej z głównych ról – The Act. Ta inspirowana faktami produkcja przedstawi głośną historię Gypsy Blanchard – dziewczyny próbującej wyzwolić się z toksycznej relacji ze swoją matką.

Do HBO GO z nowymi sezonami powrócą także takie produkcje jak: Templariusze – historia o najbardziej tajemniczym i wpływowym zakonie rycerskim czasów średniowiecza (w nowym sezonie do obsady dołączył Mark Hamill), Lepsze życie opowiadające o matce trójki dziewcząt, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles, Sprawa idealna o wziętej prawniczce, która straciła oszczędności całego życia, pracę w prestiżowej kancelarii i musiała zacząć wszystko od nowa, Billions, czyli produkcja z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który prowadzi wojnę z wpływowym finansistą, a także Gomorra – jeden z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii.

Do serwisu HBO GO dodane zostaną też nowe filmy, w tym kolejna produkcja Marvela z gwiazdorską obsadą Ant-Man i Osa, nominowany do Oscara w kategorii efekty specjalne film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, przedstawiający młodość Hana Solo – kultowej postaci sagi Gwiezdnych wojen, czy Kobieta idzie przodem z Jessicą Chastain w roli artystki z dużego miasta, która przybywa do rezerwatu, aby namalować portret indiańskiego wodza.

Najmłodsi znajdą dla siebie solidną porcję nowych przygód przeróżnych bohaterów. W marcu swoją premierę będą miały filmy Iniemamocni 2 – nominowana w tym roku do Oscara, druga część kasowego hitu, w którym uwielbiani przez widzów bohaterowie wracają, by po raz kolejny przeciwstawić się złu czy Pierwsza gwiazdka – animacja przedstawiająca przygody osiołka Bo i jego przyjaciół, którzy podążają za pierwszą gwiazdką w dniu narodzin Jezusa, a także seriale animowane, jak: Atomówki, kolejne sezony Pory na przygodę czy Niesamowitego świata Gumballa.

Amatorzy dokumentów znajdą w tym miesiącu również dużo ciekawych nowości. W marcu premierę będzie miał głośny film dokumentalny HBO Leaving Neverland przedstawiający historię dwóch mężczyzn, którzy jako dzieci przyjaźnili się z Michaelem Jacksonem oraz czteroodcinkowy serial dokumentalny HBO Sprawa przeciw Adnanowi Syedowi, w którym twórcy analizują głośny proces Adnana Syeda skazanego za zabójstwo swojej dziewczyny, 18-letniej Hae Min Lee. Kolejną nowością będzie też Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi – dokument HBO przedstawiający Elizabeth Holmes i jej wynalazek, który miał zrewolucjonizować system badania krwi.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 250 seriali.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *