Mecz Polska – Estonia w TVP1 i TVP SPORT

W czwartek, 21 marca o godz. 20:45 na PGE Narodowym rozpocznie się mecz Polska – Estonia. Spotkanie barażowe do Euro 2024 transmitowane będzie w TVP1, TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej.

Sprawdź godziny transmisji meczu Polska – Estonia w PROGRAMIE TV

Polska jest zdecydowanym faworytem meczu z Estonią, a w przypadku wygranej nasza reprezentacja awansuje do finału baraży, którego zwycięzca awansuje na Euro 2024. W ewentualnym finale Reprezentacja Polski zagra ze zwycięzcą starcia pomiędzy Finlandią i Walią.

W pierwszym spotkaniu kadra powinna wypełnić swój obowiązek, jakim będzie awans do finału baraży, a w spotkaniu z Finlandią lub Walią nasi piłkarze powinni pokazać swoją jakość i dać dużo radości kibicom. Celem jest awans na Euro 2024 – zaznacza Robert Podoliński, który razem z Mateuszem Borkiem skomentuje dla TVP mecz Polska – Estonia.

Prowadzący studio Jacek Kurowski zaprosił ekspertów: legendę polskiego mikrofonu Dariusza Szpakowskiego, byłych reprezentantów Polski Adriana Mierzejewskiego i Jakuba Wawrzyniaka oraz trenera Rafała Ulatowskiego.

Relacje z PGE Narodowy przeprowadzi zespół reporterów: Sylwia Dekiert, Maja Strzelczyk, Hubert Bugaj oraz Kacper Tomczyk.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Poszerzone studio już od godz. 18:30 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV i HbbTV i od 20:20 w TVP1.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *