Mecz Polska – Litwa w Polsacie Sport

Ostatni sprawdzian reprezentacji przed wylotem do Francji na turnieju UEFA EURO 2016 mecz Polska – Litwa pokaże Polsat Sport. Bezpośrednia transmisja w poniedziałek, 6 czerwca 2016 roku od godziny 16:00

Kibice Polsatu Sport, po środowym starciu z Holandią, w poniedziałek, 6 czerwca, będą mieli kolejną okazję by zweryfikować w jakiej formie znajduje się reprezentacja Polski. W ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Francji, wybrańcy Adama Nawałki podejmą na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie reprezentację Litwy.

Przedmeczową relację Polsat Sport rozpocznie już o godzinie 16:00 godzinnym studiem z Warszawy, które poprowadzi Przemysław Iwańczyk. Jego gośćmi będą były trener i reprezentanci Polski: Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk. Ale to nie wszystko, podczas transmisji kibice zobaczą również drugie studio, które będzie umiejscowione na stadionie. Tam gospodarzem będzie Jerzy Mielewski a jego gośćmi Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan i Roman Kołtoń.

Mecz skomentują, podobnie jak podczas spotkań eliminacyjnych, Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a rozmowy z zawodnikami i selekcjonerem naszej reprezentacji przeprowadzą Marcin Feddek i Mateusz Majak. Początek spotkania w Polsacie Sport o godzinie 18:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *