Mecz Polska – Szwajcaria w TVP1 HD

Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć 18 listopada 2014 roku towarzyski mecz Polska – Szwajcaria. Transmisja w TVP1 HD.

Telewizja Polska podpisała umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na transmisje spotkania Polska – Szwajcaria. Telewizja publiczna pozyskała wyłączne prawa do anteny otwartej i kodowanej, a także transmisji w internecie i na urządzeniach mobilnych. Trwają także zaawansowane negocjacje z PZPN dotyczące meczów towarzyskich reprezentacji Polski aż do mistrzostw świata w 2018 roku, które zostaną rozegrane w Rosji. Do tej ostatniej imprezy (a także do Mundialu 2022 w Katarze) prawa posiada już Telewizja Polska.

TVP będzie także producentem sygnału międzynarodowego ze spotkania Polska – Szwajcaria. Mecz ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu skomentuje Dariusz Szpakowski. Studio poprowadzi Jacek Kurowski a jego gośćmi będą: Jerzy Engel i Marcin Żewłakow. W roli reporterów wystąpią: Rafał Patyra i Szymon Borczuch. Studio przed spotkaniem w TVP1 HD będzie miało początek o godzinie 20:25.

Plan transmisji:

Wtorek (18 listopada)
Polska – Szwajcaria, godzina 20:25, TVP1 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *