Mecz Polska – Walia w TVP1 i TVP SPORT

We wtorek, 26 marca o godz. 20:45 w Cardiff w Wielkiej Brytanii rozpocznie się mecz Polska – Walia. Spotkanie finałowe baraży o awans do Euro 2024 transmitowane będzie w TVP1, TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV i HbbTV. W roli komentatora wystąpi legenda dziennikarstwa sportowego Dariusz Szpakowski, któremu towarzyszyć będzie były reprezentant Polski Marcin Żewłakow.

Sprawdź godziny transmisji meczu Polska – Walia w PROGRAMIE TV

Po półfinałowym spotkaniu z Estonią, w którym biało-czerwoni pokonali rywali aż 5:1, apetyty piłkarzy i kibiców na awans rosną. Ze względu na wysoką stawkę mecz w Cardiff na pewno będzie zacięty, a Walijczycy znani są z twardej, zespołowej gry.

Mecz skomentują Dariusz Szpakowski i były reprezentant Polski Marcin Żewłakow. Relacje ze stadionu Cardiff oraz wywiady z piłkarzami przeprowadzi zespół reporterów: Maja Strzelczyk i Hubert Bugaj.

Gospodarzem studia w Warszawie będzie Jacek Kurowski, a w Cardiff Mateusz Borek i Jakub Wawrzyniak. Jacek Kurowski zaprosił do studia trenerów – Roberta Podolińskiego i Rafała Ulatowskiego oraz byłych reprezentantów Polski – Adriana Mierzejewskiego i Artura Wichniarka.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

TVP Sport zaprasza na poszerzone studio przedmeczowe już od godz. 18:30. Transmisja również na TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej, Smart TV i HbbTV. Studio w Jedynce od godz. 20:35.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *