Mecz żużlowy Polska – Team Słowiański w TVP Regionalnej

Sympatyków żużla czekają wielkie emocje. W najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku reprezentacja Polski z Jarosławem Hampelem i Krzysztofem Kasprzakiem w składzie zmierzy się Teamem Słowiańskim. Transmisja w TVP Regionalnej.

Mecz w Krośnie zainauguruje serię „Polish Speedway Battle”. Dlatego reprezentacja Polski w tegorocznym sezonie gościć będzie w czterech miastach. Oprócz spotkania w Krośnie, „biało-czerwoni” rywalizować będą: 3 czerwca w Pile, 31 lipca w Gdańsku i 10 października w Lublinie.

W składzie reprezentacji Polski, prowadzonej przez Marka Cieślaka, wystąpią: Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik. Trzech pierwszych dotrze do Krosna prosto z Warszawy, gdzie dzień wcześniej na Stadionie Narodowym zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Grand Prix. W Teamie Słowiańskim, którego opiekunem został Hans Nielsen, pojadą: Artiom i Grigorij Łaguta, Martin Vaculik, Andriej Karpow, Jurica Pavlic i Andrzej Lebiediew.

Mecz Polska – Team Słowiański będzie można zobaczyć w TVP Regionalnej. Spotkanie skomentuje Rafał Darżynkiewicz wraz z Tomaszem Bajerskim – Drużynowym Mistrzem Polski 2001 i uczestnikiem cyklu Grand Prix 2003. Studio poprowadzi Paweł Pezdan, a reporterem będzie Filip Czyszanowski.

Plan transmisji:

Niedziela (19 kwietnia)
Polska – Team Słowiański, godzina 13:15, TVP Regionalna

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *