Mecze Armenia – Polska i Polska – Czarnogóra w Polsacie i Polsacie Sport

5 i 8 października piłkarska reprezentacja Polski rozegra dwa ostatnie mecze w eliminacjach Mistrzostw Świata Rosja 2018. Na finiszu eliminacji rywalami naszych piłkarzy będzie Armenia, z którą zagramy w Erywaniu i Czarnogóra, którą podejmiemy w Warszawie. Oba spotkania będzie można zobaczyć tylko w Polsacie i Polsacie Sport. Kanały sportowe Polsatu pokażą najciekawsze mecze 9 i 10 kolejki eliminacji strefy UEFA.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Na dwie kolejki przed końcem eliminacji Mundialu w Rosji, Polska jest liderem grupy „E” z 19 punktami na koncie. W walce o awans liczą się jeszcze reprezentacje Czarnogóry i Danii, które tracą do reprezentacji Polski 3 punkty. Wszystko może wyjaśnić się już w czwartek 5 października. Jeśli wygramy w Erywaniu z Armenią przy jednoczesnym remisie w meczu Czarnogóra – Dania, Polska zapewni sobie awans na Mundial. Wyjazdowe spotkanie z Armenią, podobnie jak niedzielny mecz z Czarnogórą skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Przed meczem widzowie zobaczą dwa studia. Boiskowe wydarzenia z Warszawy skomentują Paulina Chylewska, Andrzej Strejlau i Tomasz Łapiński, a na stadionie w Erywaniu gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski i Piotr Świerczewski. Relacje reporterskie z meczu przygotują Marcin Feddek i Marcin Lepa.

Gospodarzem przedmeczowego studia w niedzielę, przed spotkaniem z Czarnogórą na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie będzie Jerzy Mielewski a jego gośćmi Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń Włodzimierz Lubański, Waldemar Prusik i Andrzej Iwan. Raporty z ławki rezerwowych będą przekazywać widzom Marcin Feddek i Tomasz Łapiński, a reporterem będzie Marcin Lepa. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 18.00. W Polsacie Sport studio przed meczem z Armenią rozpocznie się już o godzinie 16.00, a w Polsacie o 17.45. Niedzielne, ostatnie spotkanie Polaków w eliminacjach do Mundialu Rosja 2018, poprzedzi 3 godzinne studio w Polsacie Sport i półgodzinne w Polsacie. Oba spotkania będzie można zobaczyć również w Internecie na platformie ipla.tv.

Kanały sportowe Polsatu pokażą również najciekawsze mecze 9 i 10 kolejki eliminacji strefy UEFA. W Polsacie Sport Extra będzie można zobaczyć m.in. spotkania: Anglia – Słowenia (5 października, godzina 21.30) i Turcja – Islandia (6 października, godzina 20:35). Polsat Sport pokaże mecz Czarnogóra – Dania (5 października, godzina 20.35) i Bułgaria – Francja (7 października, godzina 20:35) a Polsat Sport News – Holandia – Szwecja (10 października, godzina 20:35). Od 5 do 10 października codziennie o godzinie 23.30 Polsat Sport i Polsat Sport News wyemitują magazyn, w którym znajdą się skróty rozegranych tego dnia spotkań eliminacyjnych.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *