Mecze Legii Warszawa z FC Botosani w TVP2 HD

Telewizja Polska pokaże mecze Legii Warszawa z FC Botosani w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie już w czwartek, 16 lipca 2015 roku. Transmisja w TVP2 HD.

Jeśli Legia Warszawa chce awansować podobnie jak w poprzednim sezonie do fazy grupowej Ligi Europejskiej, musi pokonać trzy przeszkody. Pierwszą z nich jest w drugiej rundzie kwalifikacji LE FC Botosani. W sezonie 2015/2016 klub, mimo zajęcia 8. miejsca w lidze, uzyskał prawo gry w I rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. Spowodowane to było tym, że drużyny z miejsc 3.-7. (z wyjątkiem czwartej Astry Giurgiu) nie są uprawnione do gry – trzy z powodu niewypłacalności, a jedna (CSU Krajowa) ze względu na zbyt krótki czas istnienia. W pierwszej rundzie eliminacji LE rumuński zespół trafił na Spartaki Cchinwali. W pierwszym meczu w Rumunii padł remis 1:1, natomiast w rewanżu w Gruzji Botoṣani pokonało rywala 3:1.

Mecze Legia – FC Botosani skomentuje Tomasz Jasina, studio poprowadzi Dariusz Szpakowski. Reporterem podczas meczu w Warszawie będzie Szymon Borczuch. Godzinę meczu rewanżowego poznamy w przyszłym tygodniu.

Plan transmisji:

Czwartek (16 lipca)
Legia Warszawa – FC Botosani, godzina 21:00, TVP2 HD

Czwartek (23 lipca)
FC Botosani – Legia Warszawa, TVP2 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *