Michał Cieślik nowym prezenterem MUZO.FM. Zmiany w ramówce radia

Od poniedziałku, 20 listopada do zespołu MUZO.FM dołącza Michał Cieślik. Dziennikarz poprowadzi razem z Martą Tryburą poranne pasmo „Strażnicy Świtu” oraz autorski program w piątki od godziny 20:00. Od 20 listopada zadebiutuje nowa audycja „Południk Muzo”, którą poprowadzi Jarosław „Wendro” Wendrowski. Wydłużone zostaje również pasmo „The Greatest Muzo” prowadzone przez Roberta „Pegaza” Zawieję. W soboty w godzinach 20:00-22:00 usłyszymy nowe pasmo „Let’s dance”, którego gospodarzem będzie Paweł „Oxan” Oksanowicz.

Michał Cieślik dotychczas był związany z Radiem ESKA i ESKA Rock. Na antenie MUZO.FM zadebiutuje w poniedziałek, 20 listopada w porannym paśmie „Strażnicy Świtu”, gdzie razem z Martą Tryburą będzie zachęcał do wstawania w rytm najlepszych kawałków. Dziennikarz poprowadzi także swój autorski program w piątki o godzinie 20:00.

Od poniedziałku, 20 listopada, zmianie ulegnie również dotychczasowa ramówka radia w dni powszednie. Pasmo „The Greatest MUZO” usłyszymy teraz w godzinach 10:00-12:00. Będą to dwie godziny z najlepszymi przebojami w historii muzyki, niebanalnymi wspomnieniami i interesującymi historiami, anegdotami o największych kapelach polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. „The Greatest MUZO” prowadzi bez zmian Robert „Pegaz” Zawieja.

W samo południe na antenie MUZO.FM usłyszymy nowy program Jarosława „Wendro” Wendrowskiego „Południk MUZO”. W dwugodzinnym paśmie nie zabraknie najlepszych kawałków oraz rozmów ze słuchaczami należącymi do MUZO Klubu. W audycji zadebiutuje również nowy konkurs „Zobacz Uchem” dla wszystkich miłośników kultowych filmów i sloganów. Ramówka MUZO.FM od poniedziałku do piątku po godzinie 14:00 pozostaje bez zmian.

Natomiast w soboty od 20:00, MUZO.FM przez dwie godziny zachęcać będzie wszystkich do rozkręcania domówek i wspólnej zabawy przy najlepszych kawałkach w audycji „Let’s dance”. DJ-em rozkręcającym imprezę będzie Paweł „Oxan” Oksanowicz.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *