Od poniedziałku, 20 listopada do zespołu MUZO.FM dołącza Michał Cieślik. Dziennikarz poprowadzi razem z Martą Tryburą poranne pasmo “Strażnicy Świtu” oraz autorski program w piątki od godziny 20:00. Od 20 listopada zadebiutuje nowa audycja “Południk Muzo”, którą poprowadzi Jarosław “Wendro” Wendrowski. Wydłużone zostaje również pasmo “The Greatest Muzo” prowadzone przez Roberta “Pegaza” Zawieję. W soboty w godzinach 20:00-22:00 usłyszymy nowe pasmo “Let’s dance”, którego gospodarzem będzie Paweł “Oxan” Oksanowicz.

Michał Cieślik dotychczas był związany z Radiem ESKA i ESKA Rock. Na antenie MUZO.FM zadebiutuje w poniedziałek, 20 listopada w porannym paśmie “Strażnicy Świtu”, gdzie razem z Martą Tryburą będzie zachęcał do wstawania w rytm najlepszych kawałków. Dziennikarz poprowadzi także swój autorski program w piątki o godzinie 20:00.

Od poniedziałku, 20 listopada, zmianie ulegnie również dotychczasowa ramówka radia w dni powszednie. Pasmo “The Greatest MUZO” usłyszymy teraz w godzinach 10:00-12:00. Będą to dwie godziny z najlepszymi przebojami w historii muzyki, niebanalnymi wspomnieniami i interesującymi historiami, anegdotami o największych kapelach polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. “The Greatest MUZO” prowadzi bez zmian Robert “Pegaz” Zawieja.

W samo południe na antenie MUZO.FM usłyszymy nowy program Jarosława “Wendro” Wendrowskiego “Południk MUZO”. W dwugodzinnym paśmie nie zabraknie najlepszych kawałków oraz rozmów ze słuchaczami należącymi do MUZO Klubu. W audycji zadebiutuje również nowy konkurs “Zobacz Uchem” dla wszystkich miłośników kultowych filmów i sloganów. Ramówka MUZO.FM od poniedziałku do piątku po godzinie 14:00 pozostaje bez zmian.

Natomiast w soboty od 20:00, MUZO.FM przez dwie godziny zachęcać będzie wszystkich do rozkręcania domówek i wspólnej zabawy przy najlepszych kawałkach w audycji “Let’s dance”. DJ-em rozkręcającym imprezę będzie Paweł “Oxan” Oksanowicz.

Źródło: Telewizja Polsat

Share and Enjoy !

0Shares
0 0