„Między nami, misiaczkami” znowu w Cartoon Network

Stacja zaprasza na nowe przygody Misiaczków! Grizz, Panda oraz Lodomir kontynuują poszukiwanie przygód za pomocą magicznego pudełka. Tym razem wcielą się w role organizatorów przyjęcia, pasterzy owiec i wróżek zębuszek. W jednym z odcinków przypadkowo sprowadzą trzy czarownice, które nie tak łatwo będzie im odesłać do domów, a w innym będą musieli poradzić sobie z olbrzymią sową! Niezwykłe losy misiaczków możemy śledzić już od 13 marca o 14:25 w Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji serii „Między nami, misiaczkami” w PROGRAMIE TV

Nowe odcinki „Między nami, misiaczkami” to kontynuacja zeszłorocznej premiery animacji, uwielbianej przez widzów czekających z niecierpliwością na nowe, niezwykłe przygody trójki rodzeństwa. To spin-off serialu „Między nami, misiami” stworzonego przez Daniela Chonga. Rezolutne Misie: Grizz, Padna i Lodomir przenoszą się do różnych miejsc na świecie w poszukiwaniu tego, które na zawsze stanie się ich domem. Służy im do tego magiczne pudełko, niejednokrotnie dostarczające misiom niezapomnianych przygód i fantastycznych znajomości.

W nowych odcinkach widzowie zostaną zaproszeni do uruchomienia swojej wyobraźni! Misie znajdą tajemniczą kredkę, która dzięki swojej mocy sprawia, że wszystko, co narysują, staje się rzeczywistością. Bohaterowie wezmą również udział w pokazie mody, odwiedzą luksusową posiadłość, a na niebie zobaczą pływające statki powietrzne.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Nowe odcinki „Między nami, misiaczkami” już od 13 marca o 14:25. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:25. Między 18. marca 2. kwietnia widzowie będą mogli obejrzeć powtórki odcinków w ramach weekendowych maratonów w Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *