Mikołajkowy Blok Reklamowy po raz 11. w Telewizji POLSAT

Mikołajkowy Blok Reklamowy to od jedenastu lat wyjątkowe wydarzenie. Dzięki emisji specjalnego bloku reklamowego w Telewizji POLSAT można pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat. Jak co roku MBR zostanie wyemitowany 6 grudnia o godzinie 18:45, tuż przed głównym wydaniem „Wydarzeń”.

Całkowity dochód z tej akcji zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat, której celem jest pomoc chorym dzieciom w dofinansowaniu ich leczenia i rehabilitacji. Przez 17 lat Fundacja Polsat objęła swoją pomocą 24 179 dzieci.

Dzięki pomocy widzów udało się zebrać do tej pory prawie 12 milionów złotych. Zeszłoroczny Mikołajkowy Blok Reklamowy przyniósł niemal 1,5 mln złotych.

O wyjątkowym charakterze Mikołajkowego Bloku Reklamowego będzie przypominać specjalna oprawa. Od 23 listopada Telewizja Polsat oraz stacje z Grupy Polsat, w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach, będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego.

Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wcieli się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogą dziennikarze redakcji Wydarzeń i Polsat News. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Ewa Gajewska, Bartosz Kurek, Jan Mikruta i Mariusz Abramowicz. Świętego Mikołaja w studio Wydarzeń gościć będzie Jarosław Gugała.

Źródło: Polsat Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *