Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 w IPLI

Do 30 czerwca br. w telewizji internetowej IPLA dostępny będzie finałowy turniej Mistrzostw Europy UEFA Euro U21 w piłce nożnej z udziałem 12 najlepszych młodzieżowych drużyn Europy, w tym reprezentacji Polski. Specjalnie przygotowany pakiet IPLA EURO U-21 zapewnia dostęp do wszystkich meczów na żywo i w jakości HD, zarówno w domu, jak i poza nim.

W drugiej połowie czerwca IPLA zabiera kibiców piłki nożnej w pełną sportowych emocji podróż po sześciu miastach Polski. Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin i Tychy – to właśnie na tamtejszych stadionach swoje umiejętności pokażą najlepsze drużyny młodzieżowe Europy, m.in. z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch czy Anglii. Jak wypadnie drużyna Marcina Dorny? Czy młodzi piłkarze – Bartosz Kapustka, Karol Linetty i Paweł Dawidowicz sprostają wyzwaniu i poprowadzą drużynę do finału?

Biało-Czerwoni grają w grupie A. Po niepomyślnie dla nas zakończonym spotkaniu ze Słowacją (16 czerwca) polska reprezentacja spotka się kolejno z reprezentacjami: Szwecji (19 czerwca) oraz Anglii (22 czerwca). Trzymamy kciuki za wyjście naszych z fazy grupowej i awans do fazy pucharowej. Półfinały odbędą się 27 czerwca, a wielki finał rozegrany zostanie na stadionie Cracovii w Krakowie 30 czerwca.

Wszystkie mecze dostępne są legalnie, na żywo i w jakości HD w specjalnie przygotowanych pakietach IPLI:
– IPLA EURO U-21 – w pakiecie wszystkie mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21, w cenie 14,90 zł;
– IPLA SPORT – w pakiecie, oprócz zmagań piłkarzy, dostępne są również popularne kanały, jak Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, Golf Channel Polska, oraz inne ekscytujące rozgrywki sportowe, np. mecze Ligi Światowej, Nice I ligi, a także tenisowe turnieje ATP, w cenie 19,90 zł.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *