Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2024 w TVP Sport

W piątek, 7 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce w Rzymie, gdzie niemal 100 reprezentantów Polski będzie ze sobą rywalizować, wśród nich jest kilku faworytów z szansą na złoto. Pierwsze sesje będą transmitowane na antenie TVP Sport od godz. 9:15 i 18:15.

Sprawdź godziny transmisji ME w lekkoatletyce w PROGRAMIE TV

Na mistrzostwach Polskę będzie reprezentować aż 96 lekkoatletów. Nigdy wcześniej w historii Polski Związek Lekkiej Atletyki nie wysyłał na imprezę tej rangi tak wielu zawodników. Impreza w Rzymie odbędzie się kilka tygodni przed najważniejszą imprezą lekkoatletyczną w tym roku, czyli Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu, które rozpoczną się 26 lipca.

Sesje poranne Mistrzostw Europy będą komentowane przez duet Jarosława Idziego oraz Sebastiana Urbasia, rekordzistę Polski w biegu na 200 m. Wieczorami za mikrofonem zasiądą Przemysław Babiarz i Sebastian Chmara, rekordzista kraju w dziesięcioboju. Studia poprowadzą Szymon Borczuch oraz Aleksander Dzięciołowski, a ich gośćmi będą Małgorzata Hołub-Kowalik oraz Paweł Małachowski. W roli reporterów wystąpią: Michał Chmielewski, Aleksander Dzięciołowski oraz Szymon Borczuch.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Wszystkie sesje będą dostępne w TVP Sport oraz online na stronie TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej oraz Smart TV. Kluczowe momenty Mistrzostw Europy na żywo także na antenie TVP1.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *