Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym 2019 na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze

Najlepsi kolarze świata i najlepsi komentatorzy kolarstwa – już od niedzieli na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze widzowie zobaczą na żywo wszystkie konkurencje rozgrywanych w angielskim Yorkshire mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. Transmisje codziennie od 22 do 29 września.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2

Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym rozegrane zostaną w Yorkshire, gdzie w 2014 roku startował najsłynniejszy wyścig świata – Tour de France. Podczas ośmiu dni rozegranych zostanie 11 wyścigów, w tym – po raz pierwszy – jazda drużynowa na czas drużyn mieszanych, która rozpocznie rywalizację już w niedzielę o 15:30. Transmisja w Eurosporcie 2. Pozostałe wyścigi pokaże na żywo Eurosport 1. Wszystkie relacje będą dostępne także w Eurosport Playerze. Mistrzostwa świata skomentują m.in. Dariusz Baranowski, Paulina Brzeźna, Tomasz Jaroński, Adam Probosz i Krzysztof Wyrzykowski.

W składzie reprezentacji Polski znaleźli się m.in. Rafał Majka, Maciej Bodnar, Paweł Poljański, Michał Gołaś, Łukasz Wiśniowski, Łukasz Owsian i Kamil Gradek, a także Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach, Agnieszka Skalniak, Małgorzata Jasińska, Aurela Nerlo i Katarzyna Wilkos. W Yorkshire nie zabraknie wielkich gwiazd kolarstwa jak Peter Sagan, Alejandro Valverde, czy Julian Alaphilippe, a także Lizzie Deignan, Marta Bastianelli i Coryn Rivera.

Więcej informacji o mistrzostwach świata i kolarstwie, w tym wiele materiałów wideo, artykuły, relacje, wywiady i komentarze na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *