Motowizja – operatorzy zwiększają dostęp do kanału

Motowizja przyłącza się do apelu i zachęca wszystkich do pozostania w domach. Fani motorsportu mogą być jednak spokojni. W ramówce nie zabraknie sportowych emocji, a dzięki inicjatywie dostawców telewizyjnych kanał jest obecnie szerzej dostępny w ofercie Platformy Canal+, Orange oraz Play.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Dostęp do Motowizji poszerzyła dla swoich abonentów Platforma Canal+, otwierając do 31 marca okno na wyższy pakiet podstawowy, co oznacza, że Motowizja jest obecnie dostępna od pakietu Comfort Plus. Również do końca marca wszyscy klienci telewizji satelitarnej Orange mogą oglądać Motowizję, korzystając z otwartego dostępu do Pakietu Extra+. W tym samym czasie darmowy dostęp do pakietu Extra, w tym Motowizji, objął także każdego klienta, posiadającego PLAY NOW w swoim abonamencie telekomunikacyjnym lub PLAY NOW TV, w ofercie z urządzeniem TV BOX.

Pomysł na udostępnienie kanałów, w tym Motowizji, większej liczbie abonentów to reakcja dostawców telewizji na wyjątkową sytuację panującą w Polsce i chęć zapewnienia zróżnicowanej rozrywki osobom, które zgodnie z zaleceniami postanowiły spędzić ten czas w swoich domach. Motowizja w pełni popiera inicjatywę #ZostańWDomu i zapewnia swoim widzom stałe emocje i nieprzerwany dostęp do informacji ze świata motorsportu.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *