„Motowizja Sport PL” wraca w nowej odsłonie

W czwartek 23 kwietnia na antenę Motowizji wraca magazyn Motowizji Sport PL. W związku z obecną sytuacją w świecie motorsportu, będzie on miał nową, innowacyjną formułę.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Od 2018 roku Motowizja Sport PL to obowiązkowa pozycja dla polskich fanów sportów motorowych. Podsumowania krajowych wydarzeń sportowych oraz sukcesów naszych rodaków za granicą sprawiły, że magazyn Motowizji stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji.

Nie da się ukryć, że obecnie świat motorsportu jest w zawieszeniu – wciąż czekamy na moment, kiedy będziemy mogli usłyszeć ryk silników na polskich torach, odcinkach specjalnych czy trasach wyścigów górskich. Stąd też pomysł na zmodyfikowaną formułę programu autorstwa Mariusza Magiery i APMAuto.

W nowej wersji magazynu Motowizja Sport PL głos zabiorą sami zawodnicy. Czołowi polscy kierowcy będą opowiadać o sezonie 2019 ze swojej perspektywy, dając unikatową możliwość przypomnienia ubiegłorocznych wydarzeń.

Gospodarzem pierwszego odcinka będzie Kacper Wróblewski. Po zdobyciu tytułu rajdowego mistrza Polski w klasie 2WD, w 2019 roku został członkiem Orlen Teamu i przesiadł się do aut R5.

Program „Motowizja Sport PL” to od samego początku był pionierską pozycją, która pomogła przez ostatnie dwa lata zmienić obraz polskiego motorsportu i wzmocnić całą dyscyplinę. Kontynuujemy ten trend także w 2020 roku, jakże nietypowym i trudnym dla nas wszystkich. Bohaterem każdego nowego odcinka Motowizja Sport PL będą topowi polscy kierowcy, którzy opowiedzą, powspominają, a także przeanalizują miniony sezon ze swojej perspektywy. Dzięki temu nasi widzowie będą mieli kolejną okazję, aby przypomnieć sobie te wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w 2019 roku, co pomoże nam wszystkim przygotować się na nadchodzący sezon – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

O tym kto pojawi się w kolejnych odcinkach Motowizja Sport PL będziemy informowali na bieżąco w kanałach społecznościowych Motowizji.

Motowizja Sport PL Sezon 2019 – odcinek specjalny – czwartek, 23 kwietnia godz. 21.00.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *