Motowizja z prawami do NASCAR Sprint Cup

Już od maja 2016 roku Motowizja pokaże nową dyscyplinę sportową. Kanał zdobył prawa do transmisji na żywo wyścigów z serii NASCAR Sprint Cup rozgrywanych w USA. To już kolejny zawody motorowe obok DTM, WRC, Formuły E, Audi TT Cup, Porsche Carrera Cup, GT4, czy BMW IS CUP, które emituje polski kanał dla pasjonatów motoryzacji.

Na antenie Motowizji będzie można obejrzeć transmisję emocjonujących wyścigów NASCAR – Narodowej Organizacji Wyścigów Samochodów Seryjnych – największej organizacji wyścigowej w Stanach Zjednoczonych. Sprint Cup Series to jedna z najbardziej spektakularnych i najpopularniejszych profesjonalnych serii NASCAR. Pula nagród w każdym wyścigu przekracza kilka milionów dolarów, więc nie dziwi, że ponad 40 kierowców ściga się przez 10 miesięcy, aby zdobyć te gigantyczne pieniądze, a widzowie na całym świecie z zapartym tchem śledzą emocjonującą rywalizację podczas wyścigów.

Cieszę się bardzo, że Motowizja dołączy do rodziny stacji TV pokazujących NASCAR. Relacje z NASCAR Sprit Cup znacząco wzmocnią portfolio sportów motorowych pokazywanych przez nasz kanał. Już teraz na naszej antenie można oglądać transmisje z wyścigów DTM, relacje z rajdów WRC, czy zmagania na torach Formuły E. Pozyskanie praw do pokazywania NASCAR Sprint Cup jako uzupełnienie dotychczasowych relacji sprawa, że Motowizja jest obowiązkowym kanałem dla fanów motoryzacji i sportów motorowych, który powinien być dostęp w ofercie wszystkich operatorów kablowych – mówi prezes Motowizji, Krzysztof Mikulski.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *