MTV Polska ze zmianą oprawy na Dzień Kobiet

MTV przygotowała niespodziankę z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Tego dnia, w ramach kampanii #SOUNDON wspierającej równouprawnienie kobiet, kanał zmieni swoją identyfikację wizualną w celu zwrócenia uwagi na rolę pań w każdej dziedzinie, w tym w kulturze.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanały MTV Polska

Wsparcie dla równouprawnienia kobiet w społeczeństwie od zawsze było jedną z głównych wartości MTV. Dlatego 8 marca charakterystyczna litera M, znajdująca się w logotypie stacji, zostanie odwrócona, przybierając postać litery W, symbolizującej słowo Woman. Nowa oprawa ma na celu oddanie hołdu wszystkim paniom, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy poglądów.

Tego dnia, także w ramach kampanii #SOUNDON, w kanałach społecznościowych stacji zostaną wyemitowane spoty, podkreślające siłę kobiet. W materiałach wideo pojawią sie inspirujące krótkie wypowiedzi popularnych artystek, takich jak P!nk, Rita Ora, Alicia Keys czy Emma Watson.

Również 8 marca w ramówce stacji MTV Polska oraz MTV Music pojawią się przede wszystkim utwory śpiewane przez kobiety. Na antenie nadawane będą m.in. najnowsze single w wykonaniu takich wokalistek, jak Dua Lipa, Taylor Swift, Selena Gomez i Rita Ora.

Nie zabraknie także najnowszych przebojów w wykonaniu takich polskich artystek, jak Margaret, Natalia Nykiel oraz Marta Gałuszewska.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *