Muzo.fm z nową stroną internetową i Klubem Muzo.fm

Przejrzysta i czytelna, wyposażona w nowoczesne funkcjonalności – nowa strona radia Muzo.fm jest dostępna zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne. Konkursy, newsy i ułatwione głosowania na najlepsze kawałki dzięki Klubowi Muzo.fm.

Od 7 grudnia 2015 roku radio Muzo.fm posiada nową stronę internetową. Serwis charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym layoutem. Z poziomu strony głównej fani dobrych kawałków uzyskują dostęp do sekcji „News”, gdzie mogą poznać najnowsze wieści ze świata muzyki, takie jak informacje o zbliżających się koncertach czy wydawanych płytach swoich ulubionych zespołów. Ponadto użytkownicy mogą sprawdzić ostatnie notowanie Listy RFN i posłuchać polecanych przez redakcję nowości muzycznych. Dodatkowo dostępne są materiały wideo – najnowsze klipy muzyczne i nagrania koncertów z serii Live at Muzo.

Kolejną nowością jest Klub Muzo.fm, dzięki któremu słuchacze mogą korzystać z zawartości m.in. konkursów, wcześniejszego dostępu do najnowszych informacji ze świata muzyki, a także ułatwiony udział w głosowaniach bez konieczności wypełniania formularza kontaktowego. Członkostwo jest bezpłatne, wystarczy rejestracja na stronie Muzo.fm.

Słuchacze, jak dotąd będą mogli posłuchać ulubionych audycji autorskich w zakładce „Podcasty”, a także sprawdzić ramówkę kanału muzycznego po wejściu w zakładkę „Muzo.tv”.

Nowa wersja serwisu w prosty sposób pozwala na słuchanie radia Muzo.fm z poziomu strony głównej i podstron serwisu. Wystarczy kliknąć przycisk start w sekcji „Słuchaj on-line” na górze strony. Również w tym miejscu słuchacze dowiedzą się jaka piosenka jest obecnie grana na antenie radia.

Nowa strona internetowa oprócz standardowej wersji na komputery i laptopy posiada specjalną wersję na smartfony i tablety.

Stronę Muzo.fm przygotował Pion Projektów Internetowych Cyfrowego Polsatu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *