Już 29 lipca 2015 roku, fani muzycznego festiwalu Przystanek Woodstock organizowanego przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będą mieli okazję dotrzeć na wydarzenie specjalnym pociągiem „Zaraz będzie ciemno” – Pociąg do rocka z Antyradiem. Dla wszystkich pasażerów Przewozów Regionalnych, którzy zakupią bilet na przejazd 29 lipca o godzinie 8:30 na trasę Warszawa-Kostrzyn, stacja przygotowała festiwalowe niespodzianki.

Przewozy Regionalne już po raz kolejny wystąpią w roli oficjalnego przewoźnika festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock. Co roku, wspólnie z organizatorami i partnerami firma inicjuje dodatkowe aktywności mające na celu umilenie pasażerom podróży do Kostrzyna nad Odrą. W tym roku, wspólnie ze stacją radiową Antyradio, Przewozy Regionalne uruchomią wyjątkowy pociąg.

„Zaraz będzie ciemno” – Pociąg do rocka Antyradia to wspólna inicjatywa stacji oraz Przewozów Regionalnych, której zadaniem jest dostarczenie fanom muzyki jeszcze większej dawki pozytywnych emocji – mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy spółki Przewozy Regionalne. – Przystanek Woodstock zaczyna się już w pociągu, dlatego liczymy, że za sprawą tego unikalnego środka transportu podróż na festiwal przebiegnie pasażerom w znakomitej atmosferze – dodaje Joanna Bator.

„Pociąg do rocka” Antyradia wyruszy do Kostrzyna 29 lipca o godzinie 8:30 z Dworca Gdańskiego w Warszawie, a na pasażerów czekać będą festiwalowe prezenty od Antyradia. Dodatkowo, na antenie ruszył konkurs dla słuchaczy, w którym do wygrania są bilety w dwie strony oraz zestawy Woodstockowicza.

Antyradio od wielu lat jest jedynym rockowym patronem radiowym festiwalu Woodstock. W tym roku we współpracy z Przewozami Regionalnymi zrealizowaliśmy nasz pomysł „Pociągu do rocka Antyradia”. To nie tylko początek drogi na Woodstock, ale i wstęp do atrakcji jakie przygotowaliśmy na miejscu festiwalu zarówno dla słuchaczy jak i festiwalowiczów. Wywiady z gwiazdami, transmisje koncertów, zlot fanów Antyradia, spotkania z prezenterami oraz liczne konkursy będą nam towarzyszyły przez cały Przystanek Woodstock – mówi Czarek Skoczeń, Brand Manager Antyradia.

Źródło: Eurozet