Na Woodstock pociągiem do rocka Antyradia

Już 29 lipca 2015 roku, fani muzycznego festiwalu Przystanek Woodstock organizowanego przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będą mieli okazję dotrzeć na wydarzenie specjalnym pociągiem „Zaraz będzie ciemno” – Pociąg do rocka z Antyradiem. Dla wszystkich pasażerów Przewozów Regionalnych, którzy zakupią bilet na przejazd 29 lipca o godzinie 8:30 na trasę Warszawa-Kostrzyn, stacja przygotowała festiwalowe niespodzianki.

Przewozy Regionalne już po raz kolejny wystąpią w roli oficjalnego przewoźnika festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock. Co roku, wspólnie z organizatorami i partnerami firma inicjuje dodatkowe aktywności mające na celu umilenie pasażerom podróży do Kostrzyna nad Odrą. W tym roku, wspólnie ze stacją radiową Antyradio, Przewozy Regionalne uruchomią wyjątkowy pociąg.

„Zaraz będzie ciemno” – Pociąg do rocka Antyradia to wspólna inicjatywa stacji oraz Przewozów Regionalnych, której zadaniem jest dostarczenie fanom muzyki jeszcze większej dawki pozytywnych emocji – mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy spółki Przewozy Regionalne. – Przystanek Woodstock zaczyna się już w pociągu, dlatego liczymy, że za sprawą tego unikalnego środka transportu podróż na festiwal przebiegnie pasażerom w znakomitej atmosferze – dodaje Joanna Bator.

„Pociąg do rocka” Antyradia wyruszy do Kostrzyna 29 lipca o godzinie 8:30 z Dworca Gdańskiego w Warszawie, a na pasażerów czekać będą festiwalowe prezenty od Antyradia. Dodatkowo, na antenie ruszył konkurs dla słuchaczy, w którym do wygrania są bilety w dwie strony oraz zestawy Woodstockowicza.

Antyradio od wielu lat jest jedynym rockowym patronem radiowym festiwalu Woodstock. W tym roku we współpracy z Przewozami Regionalnymi zrealizowaliśmy nasz pomysł „Pociągu do rocka Antyradia”. To nie tylko początek drogi na Woodstock, ale i wstęp do atrakcji jakie przygotowaliśmy na miejscu festiwalu zarówno dla słuchaczy jak i festiwalowiczów. Wywiady z gwiazdami, transmisje koncertów, zlot fanów Antyradia, spotkania z prezenterami oraz liczne konkursy będą nam towarzyszyły przez cały Przystanek Woodstock – mówi Czarek Skoczeń, Brand Manager Antyradia.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *