Najnowszy sezon „Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV

W poniedziałkowe wieczory przed ekrany zaprasza bijący rekordy popularności program „Gogglebox. Przed telewizorem”. Najzabawniejszy tygodniowy przegląd najciekawszych pozycji z jesiennych ramówek powraca z kolejnym sezonem.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TTV

Dobrze znani widzom, barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji „Gogglebox” czekają na telewizyjne premiery. W nowym sezonie nastąpią kanapowe roszady. Sylwia Bomba przeniesie się do Ewy, a świeżo upieczony tata – Dominik Abus, zadomowi się u Krzysztofa. Chudnący BigBoy zainspirował innych do bycia fit. Zobaczymy komu zniknęły boczki, a kto zmienił sposób odżywiania.

W pierwszym odcinku kanapowi wyjadacze zmierzą się z męską wersją „Dam i wieśniaczek”. Rozbawieni i zaskoczeni poczynaniami „Dżentelmenów i wieśniaków” nie przestaną się śmiać podczas oglądania kolejnego odcinka serii „Szpital”. Pozostając w rozrywkowym nastroju, zrobią przegląd wakacyjnych przebojów. Będą tańce i śpiewy. Zobaczymy też kto okaże się znawcą tematu w „Wielkim teście” o Jasnej Górze.

„Gogglebox. Przed telewizorem”

Premiera: poniedziałek, 11 września, godzina 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *