„Najsłynniejsze konflikty gwiazd” na kanale CBS Reality

Waśnie między gwiazdami roznoszą się w mediach społecznościowych szybciej niż jakiekolwiek inne wiadomości, a współcześni celebryci zdają się z wielką chęcią dostarczać wkład do takich informacji swymi kłótniami rozgrzewając prasę plotkarską i portale społecznościowe. Dzięki fascynującej mieszance znakomitych materiałów filmowych, mocnemu komentarzowi ekspertów z branży i dziennikarzy, seria „Najsłynniejsze konflikty gwiazd” ukazuje szczegóły szokujących i publicznych konfliktów między największymi gwiazdami Hollywood. Na premierowe odcinki 1. sezonu kanał CBS Reality zaprasza od 8 września, w każdą sobotę i niedzielę o 20:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Reality

W każdym z odcinków opowiedziane są dwie historie kłótni między celebrytami. W programie eksperci przyglądają się najbardziej znanym i skandalicznym sporom między znanymi i lubianymi. Seria zabiera widza w samo epicentrum awantury, która wybuchła między celebrytami. Wnikliwa analiza przeprowadzana przez dziennikarzy, blogerów i znawców popkultury dostarcza wiedzy na temat przyczyn i pokłosia najsłynniejszych konfliktów w świecie gwiazd. Pod lupę brane są zarówno spory o obiekty westchnień, miłostki i romanse, wspólne kolaboracje jak i te, które zostały wywołane przez pieniądze i sławę.

W jednym z odcinków przedstawiona zostanie historia słynnego sporu między Kanye Westem i Taylor Swift, który rozgorzał po pamiętnym rozdaniu nagród MTV VMA we wrześniu 2009 roku. Taylor Swift, gwiazda muzyki country jak również wówczas wschodząca gwiazda popu, otrzymuje nagrodę dla najlepszego teledysku roku za utwór „You Belong With Me”. W momencie, gdy Swift odbiera statuetkę i zaczyna swoje podziękowania, na scenę wbiega wzburzony Kanye West przerywając jej mowę. Chwyta za mikrofon i wykrzykuje, że to Beyonce (również nominowana w tej kategorii) powinna wygrać tę nagrodę, bo to jej wideoklip do „Single Ladies (Put a Rong On It)“ jest najlepszym klipem wszech czasów. Taylor schodzi ze sceny bez słowa ze łzami w oczach.

Jako że gala nadawana jest na żywo, cała Ameryka zaczyna żyć tym, co się zdarzyło, w mediach społecznościowych. Na Westa wylewa się fala krytyki – zdarzenie komentują wszyscy – od Katy Perry po samego prezydenta, Baracka Obamę. W ciągu następnych kilku tygodni Taylor i Kanye oboje udzielają wywiadów. West odmawia przeprosin, a Swift przyznaje, że została zraniona.

Mimo późniejszych przeprosin ze strony Westa, ich konflikt trwa do tej pory i zdaje się nie mieć końca. Czy kiedykolwiek uda im się zażegnać spór?

Na premierę 1. sezonu serii „Najsłynniejszych konfliktów gwiazd”, zapraszamy 8 września o 20:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *