„Nastoletni zabójcy” – pilotażowy odcinek w TTV

Młodociani nie zabijają dla korzyści materialnych, ale dla chęci natychmiastowego zaspokojenia swoich potrzeb. Kluczowe pytanie – kiedy u nich rodzi się takie pragnienie? „Nastoletni zabójcy” to serial kryminalny będący zapisem konkretnych i wstrząsających zbrodni dokonanych przez nastoletnich zabójców. Zazdrość, zemsta, konflikty emocjonalne i substancje psychoaktywne wymknęły się spod kontroli. Mając dostęp do akt sprawy, twórcy programu krok po kroku spróbują zrozumieć, skąd u młodych osób tyle agresji? Do jakich dramatycznych wydarzeń wrócimy w pierwszym odcinku?

Sprawdź godziny emisji „Nastoletnich zabójców” w PROGRAMIE TV

Kilka lat temu Polską wstrząsnęła przerażająca zbrodnia. Para nastolatków z zimną krwią zamordowała we śnie rodziców jednego z nich. Co musiało się wydarzyć, by dwójka młodych ludzi zmieniła się w bezwzględnych oprawców? Autorzy programu, rekonstruując przebieg wydarzeń i zapraszając do udziału ekspertów i biegłych sądowych, próbują odpowiedzieć na niezwykle trudne pytanie. Co popchnęło Zuzannę i Kamila do zbrodni?

On popularny chłopak, pilny uczeń, oczko w głowie rodziców. Jego życie wydawało się z góry zaplanowane. Ona inteligentna, pisząca wiersze. Oboje pochodzili z tak zwanych dobrych domów. Matka Zuzanny była wykładowczynią akademicką, matka Kamila nauczycielką, a ojciec prawnikiem i oficerem. Dwójka nastolatków dopiero wkraczała w dorosłość i wydawało się, że przy wsparciu najbliższych, czeka ich wspaniała przyszłość.

Zamiast przygotowywać się do matury i układać swoje dalsze życie, Zuzanna i Kamil zamknęli się w swoim własnym świecie. Jak doszło do tego, że rodzice chłopaka stali się dla nich największymi wrogami. Kto pierwszy stwierdził, że tej przeszkody trzeba się pozbyć? Jak z dwójki zbuntowanych nastolatków, Zuzanna i Kamil stali się parą bezwzględnych zwyrodnialców? Czy ktoś pomagał im w morderstwie? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? I co czuli, gdy z zimną krwią zatapiali noże w ciałach swoich ofiar?

Sprawdź ofertę kanału TTV w PROGRAMIE TV

Emisja „Nastoletnich zabójców” w niedzielę, 1 września o 22:00 w TTV.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *