„Niania” z Agnieszką Dygant w Stopklatce TV

Nagrodzony dwiema Telekamerami serial komediowy „Niania” w styczniu 2017 roku zagości na antenie Stopklatki TV. Perypetie Frani Maj i rodziny Skalskich stacja prezentować będzie w dwuodcinkowych setach od poniedziałku do czwartku o godzinie 15:55.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Stopklatka TV

Agnieszkę Dygant jako Franię Maj z serialu „Niania” pokochały miliony widzów w całej Polsce, a rola Maksymiliana Skalskiego była jednym z pierwszych aktorskich osiągnięć Tomasza Kota. Razem stworzyli niepowtarzalny komediowy duet. Dygant, z urody przypominająca Fran Drescher – autorkę i odtwórczynię amerykańskiego pierwowzoru niani, na ekranie dorównuje jej aktorską brawurą – nie przypadkiem w trakcie realizacji serialu dostała od widzów dwie Telekamery. A to właśnie Frania Maj była jej pierwszą główną rolą w karierze. Sympatię publiczności zyskał też Adam Ferency, który wcielił się w zgryźliwego kamerdynera Konrada. Obok nich w produkcji gościnnie wystąpiła plejada polskich gwiazd, m.in.: Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska, Daniel Olbrychski, Borys Szyc i Cezary Pazura.

Sitcom o 30-latce z warszawskiej Pragi, która obejmuje posadę niani w domu bogatego producenta telewizyjnego, nagrodzony został w 2007 i 2008 roku Telekamerą w kategorii najlepszy serial komediowy. Perypetie pełnej humoru i energii Frani, która zaprowadza nowe porządki w rodzinie Skalskich, a także… zdobywa serce pana domu, zyskał rekordową liczbę głosów i ogromną popularność.

Stopklatka TV planuje emisję wszystkich 9 sezonów „Niani”. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 15:55 widzowie będą mogli oglądać po dwa odcinki serialu. Pierwszy odcinek pt. „Frania” na antenie już 2 stycznia o godzinie 15:55, drugi – „Przeminęło z dymkiem” – o godzinie 16:25. Na powtórki kanał zaprasza od wtorku do czwartku o godzinie 7:25, a w piątki o godzinie 7:55.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *