„Nie ma jak u mamy” – koncert z okazji Dnia Matki na antenie TVP1

Telewizyjna Jedynka zaprasza w piątek o godz. 18:00 na widowisko muzyczne poświęcone matkom w dniu ich święta. Na scenie toruńskiej Areny wystąpią m.in. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Katarzyna Cerekwicka i Maciej Miecznikowski.

Sprawdź godziny transmisji koncertu „Nie ma jak u mamy” w PROGRAMIE TV

„Nie ma jak u mamy” to wydarzenie muzyczne z udziałem gwiazd polskiej sceny, ale również hołd, jaki artyści składają swoim mamom za trudy macierzyństwa i wychowania. Podczas koncertu wykonawcy nie tylko zaśpiewają dla swoich matek, ale również w osobistych wyznaniach przytoczą wzruszające momenty i zabawne anegdoty z ich udziałem.

Na hali przy ulicy Bema w Toruniu wystąpi plejada polskich artystów m.in.: Justyna Steczkowska, Marta Zalewska z mamą Bożeną Zalewską, Katarzyna Cerekwicka, Viki Gabor z mamą Eweliną Gabor, Maciej Miecznikowski, Olga Szomańska oraz Małe TGD. W repertuarze znajdą się ponadczasowe hity: „Lubię wracać tam, gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego, „A ja wolę moją mamę” Majki Jeżowskiej czy „Do Ciebie mamo” Violetty Villas. Nie zabraknie również współczesnego hitu podbijającego You Tube i Tik Toka „Góry do góry” zespołu Małe TGD.

Koncert poprowadzi Ida Nowakowska, a za reżyserię i scenariusz odpowiada Beata Szymańska-Masny.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Transmisja „Nie ma jak u mamy” w piątek, 26 maja od godziny 18:00 w TVP1.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *