Norbert Bieńkowski w Radiu Złote Przeboje

Od nowego sezonu Norbert Bieńkowski dołączy do zespołu Radia Złote Przeboje. Poprowadzi program „Dobre popołudnie” (14:00-18:00).

Cieszę się, że zespół Radia Złote Przeboje wzmocni tak doświadczony radiowiec. Norbert ma na swoim koncie wiele radiowych projektów, w których odgrywał kluczową rolę. Jestem przekonany, że podobnie będzie w Radiu Złote Przeboje, bo Norbert jest świadomym, ambitnym i nieszablonowo myślącym prezenterem. Bardzo cenię jego solidność i poczucie humoru – mówi Mateusz Golis, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

W programie „Dobre popołudnie” pojawi się przegląd najważniejszych wydarzeń dnia z autorskim, często satyrycznym, komentarzem prowadzącego. Nie zabraknie też treści, które budzą największe zainteresowanie w internecie, a także lokalnych wiadomości drogowych.

Jestem podekscytowany możliwością prowadzenia programu w Radiu Złote Przeboje. Dla mnie to całkowicie nowy projekt i środowisko. Nie mogę doczekać się spotkania ze słuchaczami i liczę, że spodoba się im to, co dla nich przygotowaliśmy – komentuje swój transfer Norbert Bieńkowski.

Norbert Bieńkowski był dotąd związany z Radiem VOX FM, gdzie przez ponad 11 lat był gospodarzem porannego programu. Przygodę z mediami zaczynał trzynaście lat temu od Radia Kolor. W kolejnych latach prowadził audycje m.in.: w Radiu WAWA i Radiu Plus. Był prezenterem telewizyjnym w muzycznych stacjach VOX Music TV i Polo TV. Twórca projektu Radio Akademia, mającego na celu rekrutację i szkolenie przyszłych DJ-ów radiowych i pomysłodawca internetowego radia Vibe FM.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *