Nowa aplikacja mobilna radiowej Czwórki

Nowa aplikacja radiowej Czwórki jest już dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Umożliwia słuchaczom dostęp do ulubionych audycji zarówno na żywo, jak i na żądanie. Użytkownicy znajdą tam najnowszą muzykę, Dj-sety, playlisty, bogatą ofertę podcastów, wywiadów i koncertów.

Aplikacja oferuje łatwy dostęp do wszystkich multimedialnych treści tworzonych przez zespół Czwórki. Można za jej pośrednictwem zarówno słuchać radia w czasie rzeczywistym, jak i odsłuchiwać audycje w formie podcastów. Słuchacze znajdą tam także pełną ramówkę, playlisty, artykuły, wywiady w formie video i treści z muzycznego bloga Czwórki.

Dziennikarze Czwórki udostępnili już ponad dziewięćset podcastów w dwudziestu kategoriach, m.in. o muzyce, sporcie, podróżach, nowych technologiach, ekologii, wierze, psychologii czy historii.

Nowa aplikacja umożliwia również tworzenie i zapisywanie własnych playlist z ulubionym audycjami i podcastami. Z myślą o kierowcach opracowany został w aplikacji tryb samochodowy pozwalający na bezpieczne słuchanie Czwórki w trakcie jazdy.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *