Nowa, elastyczna oferta Vectry podstawą jesiennej kampanii promocyjnej kablówki

Nowa, elastyczna oferta Vectry, oparta o prosty konfigurator, obejmuje wszystkie usługi operatora i skierowana jest do obecnych i nowych klientów. Od teraz mogą oni dowolnie wybierać pojedyncze usługi lub komponować dowolne zestawy, bez konieczności wyboru spośród sztywnych wielopaków. Jednocześnie otrzymują atrakcyjne ceny bez konieczności dokupowania np. usług premium. Ponadto wszystkie usługi i pakiety dostępne są w wariantach bez zobowiązania oraz ze zobowiązaniem 12 lub 24 miesięcznym. Nowa oferta będzie komunikowana w jesiennej kampanii promocyjnej Vectry, która właśnie wystartowała pod hasłem „Wszystko taniej 50% przez pierwsze 4 miesiące”.

Vectra wdraża całkowicie nową ofertę opartą o jasne i stałe reguły, która wychodzi naprzeciw zarówno najważniejszym oczekiwaniom, jak i żądaniom klientów. Od teraz oferta Vectry dopasowuje się do potrzeb klienta, zrywając z nakłanianiem do akceptowania aktualnej oferty operatora. Wszystkie usługi klienci mogą teraz kupować osobno i pojedynczo i otrzymują bardzo atrakcyjne ceny bez potrzeby kupowania jakiejkolwiek paczki. Mogą też sami komponować dowolne pakiety. Wybierając dowolną usługę pojedynczą lub pakiet klient decyduje jednocześnie na jaki okres chce zawrzeć umowę, wybierając pomiędzy wariantami na 12 miesięcy, 24 miesiące lub bez zobowiązań.

Zupełnie nowa oferta Vectry to ukłon w stronę klientów, którzy pozostają w centrum naszego zainteresowania. Dbanie o satysfakcję z zakresu naszych usług oraz z szeroko pojętej jakości obsługi są dla nas priorytetem. Dlatego, nie zapominając udostępniać coraz więcej możliwości eksploracji nowoczesnych technologii, Vectra upraszcza klientom dostęp do świata multimediów, aby cieszyli się nim gdzie chcą i kiedy chcą. Przy tym z równą starannością dbamy zarówno o klientów nowych, jak i obecnych. Nasi obecni klienci otrzymują takie same korzyści w nowej ofercie, a w niektórych przypadkach nawet większe – powiedział Paweł Gruszecki, Kierownik Działu Oferty i Rozwoju Produktu Vectry.

Rozpoczęta właśnie kampania promocyjna Vectry pod hasłem „Wszystko taniej 50% przez pierwsze 4 miesiące”, przynosi klientom szereg korzyści, m.in. takie jak bezpłatny pakiet SNO do paczek z pakietem telewizyjnym Złotym i Platynowym oraz podwojenie prędkość internetu w paczce Złoty TV + 300 Mb. Poza tym zawiera różnorodne rabaty dla obecnych klientów, odświeżoną ofertę telefonii komórkowej oraz nową, atrakcyjną ofertę dla studentów.

Telefonia komórkowa Vectry to teraz większe i bardziej atrakcyjne pakiety, np. elastyczne paczki internetu mobilnego od 3GB do nawet 35 GB, internet bez limitu gigabajtów w wybranych planach taryfowych oraz atrakcyjna oferta rodzinna dla klientów Vectry. Ponieważ w Telefonii Komórkowej Vectry nadal aktywny pozostaje mechanizm „3 miesiące za 1 zł”, klienci, mając do dyspozycji obecną promocję „Wszystko Taniej 50% przez pierwsze 4 miesiące”, mogą wybierać pomiędzy obu wariantami. Natomiast oferta dla studentów to obecnie 50% taniej przez pierwsze 2 miesiące przy zobowiązaniu na 6 miesięcy, internet solo w wariancie ze zobowiązaniem na 6 miesięcy lub bez zobowiązania, a także możliwość dokupienia pakietu HBO i/lub Eleven dla osób niezainteresowanych tradycyjną telewizją.

Vectra jako czołowy dostawca usług telekomunikacyjnych i multimedialnych dysponuje silnym portfolio usług. Telewizja Vectry to jedna z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert pod względem liczby i różnorodności programów oraz ich dostępności poza mieszkaniem abonenta. To łącznie 208 kanałów, w tym 135 HD i 4 w jakości 4K. Usługa TV Online udostępnia bezpłatnie 138 programów TV – w tym w wersji 4K – na komputerze i urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu z internetem. TV Online oferuje także usługę catch-up. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet do 2 Gb/s, Vectra VOD z bogatą biblioteką filmów i seriali, HBO GO, FilmBox, cyfrowa nagrywarka PVR 4K i pakiety AXA Assistance.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *