Nowe oblicze Jasia Fasoli w Boomerangu

Jasia Fasoli nie trzeba nikomu przedstawiać – kultowa postać od lat bawi widzów na całym świecie. 30 maja 2016 roku kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki drugiego sezonu serialu o przygodach tego wyjątkowo niezdarnego i prześmiesznego bohatera.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Kontynuacja drugiego sezonu serialu dostarczy widzom świeżą dawkę absurdalnego humoru. Jaś Fasola na nowo będzie miał okazję wykazać się umiejętnością komplikowania nawet najprostszych życiowych sytuacji, takich jak wyjście do kina czy do galerii sztuki. W nowych odcinkach Fasola zmierzy się też z oszustem, usiłującym ukraść jego ukochany samochód oraz zaliczy niezbyt udaną randkę ze swoją dziewczyną. Jeszcze innym razem, przez swój brak rozwagi, wyląduje w więzieniu.

„Jaś Fasola” to animowana wersja znanego serialu filmowego o przygodach fajtłapowatego Brytyjczyka, w którego wciela się Rowan Atkinson. Aktor wystąpił również w animowanej wersji, użyczając głównemu bohaterowi swojego głosu, mimiki i gestów. Kreskówka przedstawia zupełnie nową bohaterkę, panią Wicket. Niesympatyczna starsza pani jest właścicielką mieszkania, w którym mieszka Jaś Fasola.

Premiera „Jasia Fasoli” 30 maja o godzinie 15:30 na antenie Boomeranga. Nowe odcinki serialu będę emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 15:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *