Nowe odcinki „Atomówek” od 25 lipca na antenie Cartoon Network

Trzy siostry, supermoce i walka ze złem – Bajka, Bójka i Brawurka znów w akcji. Na widzów Cartoon Network czekają kolejne nowe odcinki pierwszego sezonu kultowych „Atomówek’. Premiera w poniedziałek, 25 lipca 2016 roku.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Cukier, słodkości i różne śliczności” – z tych składników miały powstać trzy idealne dziewczynki, ale w wyniku dodania do tej mieszanki Związku X powstały one – Bajka, Bójka i Brawurka, urocze siostry z supermocami. Pełne wdzięku i uroku potrafią miotać piorunami, strzelać laserem z oczu i zmniejszać swoich wrogów. Każdego dnia łączą chodzenie do szkoły z misją ratowania świata. W kwietniu, po ponad dekadzie nieobecności, superbohaterki powróciły na antenę Cartoon Network, a w lipcu widzowie zobaczą kolejne przygody niesamowitych sióstr.

W nowych odcinkach Bójka podczas robienia wiosennych porządków przypadkowo wywoła złe duchy. Jak się potem okaże, pozbycie się niechcianych przybyszów wcale nie będzie łatwe. W szkole zostanie zorganizowana sesja zdjęciowa. Bajka, będzie chciała wyglądać zjawiskowo, niestety, nic nie ułoży się po jej myśli. Okropna fryzura, rana na twarzy po zderzeniu z domowym wiatrakiem i reakcja alergiczna na makijaż, który zrobiła jej Brawurka – czy może być gorzej? Zdruzgotana Bajka w przypływie żalu, złości i rozpaczy postanowi odwrócić się od sióstr i zjednoczy siły ze złym Mojo Jojo. Jak na jej zachowanie zareagują pozostałe dziewczynki? Odpowiedź na to pytanie w lipcu na antenie Cartoon Network.

Premiera nowych „Atomówek” została entuzjastycznie przyjęta na całym świecie. W Dubaju z okazji powrotu Bajki, Bójki i Brawurki nad miastem pojawiły się drony, które do złudzenia przypominały główne bohaterki. Z kolei na polskich fanów kreskówki czeka inna niespodzianka – nowy muzyczny motyw przewodni w wykonaniu Margaret.

Premierowe odcinki „Atomówek” na antenie Cartoon Network od 25 lipca o godzinie 17:55. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *