Nowe odcinki „Mój rycerz i ja” w Boomerangu

Uroczy, choć bardzo nieporadny rycerz Henri i jego świta zawsze są gotowi, by stanąć w obronie swojego królestwa. Tym razem czeka ich walka o życie królowej i pojedynek z wiedźmami. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Mój rycerz i ja” w poniedziałek 13 lutego na kanale Boomerang.

Henri, Jimy i Cat to lojalna i oddana rycerska świta gotowa do największych poświęceń. Gdy tylko usłyszą o tym, że królowa zatruła się podczas jedzenia, natychmiast wyruszą w niebezpieczną wyprawę, by zdobyć antidotum i uratować jej życie. Lekarstwa będą musieli szukać w mrocznym lesie, strzeżonym przez złe czarownice, które nikogo nie chcą wpuścić do swojego królestwa.

Główni bohaterowie charakteryzują się nie tylko wyjątkową odwagą. Wnoszą też w mroczne, średniowieczne czasy wiele humoru i nawet podczas najbardziej niebezpiecznych misji nie zapominają o dobrej zabawie. W nowych odcinkach Jimmy będzie chciał spróbować swoich sił w szkolnym konkursie talentów. Słysząc o planach syna, Henri postanowi pomóc mu wygrać. Jednak jego życiowa nieporadność i pech, który go prześladuje, mogą doprowadzić do tego, że występ młodego rycerza skończy się wielką katastrofą.

Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Mój rycerz i ja” będzie można oglądać od 13 lutego na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *