Nowe odcinki „Policjantek i Policjantów” od marca w Czwórce

Od 1 marca widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowe odcinki „Policjantek i Policjantów” w stałym paśmie serialu – od poniedziałku do piątku o godz. 19. W nowym sezonie zobaczymy kolejne interwencje niezawodnych policjantów i ciąg dalszy ich perypetii osobistych, pojawią się także nowe wątki i nowe postaci.

Sprawdź godziny emisji serialu „Policjantki i Policjanci” w PROGRAMIE TV

Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy nie unikną napięć i chwil załamania w swoich staraniach o dziecko. Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk),zaślepiony miłością, podejmie decyzje finansowe ponad stan i zgotuje sobie kłopoty oraz bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) odkryje, że Krystek, z którym łączyła ją przelotna znajomość, kompletnie omotał jej 17-letnią córkę, Anię (Magdalena Śliwka). Wojtek Niedźwiecki (Bartłomiej Piekarski) odkryje kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali. W życiu Natalii Mróz (Anna Bosak) pojawi się szansa na uczuciowy przełom. Choć Natalia czuje, że nie jest gotowa na nową relację, Arek (Paweł Parczewski), sympatyczny ratownik medyczny, który niedawno pomógł jej uratować życie małej dziewczynki, nie da się łatwo zniechęcić.

Nowy komendant, Witacki (Paweł Okoński), coraz lepiej będzie dogadywał się z zespołem, na patrole powróci Emilka Drawska-Zapała (Anna Kukawska), a na komendzie częstym gościem stanie się dość gburowaty, ale świetny w swoim fachu, śledczy z komendy wojewódzkiej, komisarz Tomasz Szulc (Paweł Palcat ).

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Tymczasem agencję detektywistyczną Krzyśka Zapały (Wojciech Sukiennik) odwiedzi jego kolega z domu dziecka, przez co powrócą traumatyczne wspomnienia i sprawa wychowawcy z sierocińca, o których Krzysiek wolałby zapomnieć. W dodatku pracownikom Zapały zdarzy się działać za jego plecami – Matylda (Agnieszka Błach) da się wmanipulować w knowania Darka Wiśniewskiego (Aleksander Stasiewicz), a Roman (Zbigniew Koźmiński) podejmie się kontrowersyjnego zlecenia uwiedzenia żony klienta.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *