Nowe odcinki „Zwyczajnego serialu” w Cartoon Network

Rusza świeża porcja szalonych przygód Mordechaja, Rigby’ego i spółki. Dwaj przyjaciele znów wpakują się w niewyobrażalne tarapaty, a Mitch „Atleta” postanowi rzucić pracę w parku. Premierowe odcinki siódmego sezonu „Zwyczajnego serialu” będzie można śledzić na antenie Cartoon Network od poniedziałku, 12 września 2016 roku.

Sprawdź godziny emisji „Zwyczajnego serialu”

Bohaterzy „Zwyczajnego serialu” to specjaliści od kłopotów. Gdy tylko uda im się uporać z jednym, natychmiast pojawia się kolejny. W nowych odcinkach siódmego sezonu Mordechaj i Rigby spróbują zakraść się do laboratorium, by zwrócić Bensonowi skradzione wcześniej kluczyki do auta tak, by ten niczego nie zauważył.

W parku Papcia szykują się zmiany – Mitch „Atleta” czuje się wykorzystywany i postanawia rzucić dotychczasowe zajęcie. Chce udowodnić, że jest tak samo mądry jak ludzie i zatrudnia się w biurze dużej korporacji. Szybko okaże się, czy to dla niego właściwe miejsce. Z kolei Rigby jak zwykle ma na głowie dużo ważniejsze zajęcia niż praca. Tym razem musi przygotować przemówienie na zakończenie szkoły. Koniec edukacji to dla bohatera wielkie wydarzenie, w dodatku jego wystąpienie będzie transmitowane na żywo w krajowej telewizji. Szop postanawia zrobić wszystko, aby jego mowa na długo zapadła słuchaczom w pamięci. Czy uda mu się właściwie przygotować i uniknąć spektakularnej klapy? Odpowiedź na to pytanie w kolejnych odcinkach „Zwyczajnego serialu”.

Premiera nowych odcinków siódmego sezonu „Zwyczajnego serialu” w poniedziałek, 12 września, na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *