Nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite Cyfrowego Polsatu

Z myślą o wygodzie swoich klientów Cyfrowy Polsat rozpoczął aktualizację oprogramowania dekoderów EVOBOX Lite do odbioru telewizji satelitarnej. Nowoczesne menu, łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji, w tym do serwisów online, oraz szybsza praca urządzenia sprawią, że korzystanie z usług TV stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Aktualizacja odbywa się automatycznie, przeprowadzana będzie etapami, a jej zakończenie planowane jest na maj.

Nowoczesne oprogramowanie Graphyne firmy ADB, z którego z powodzeniem korzystają użytkownicy dekoderów EVOBOX HD, EVOBOX PVR i EVOBOX IP, trafi także do dekoderów EVOBOX Lite.

Jakie korzyści przyniesie nowy interfejs dekoderów?

– Nowoczesny wygląd – nowe, przejrzyste menu ułatwiające wybór treści i funkcji,
– Intuicyjny sposób przeglądania kanałów – czytelny program TV z opisem audycji i możliwością filtrowania treści według różnych kryteriów, jak np. kategorii programu (film/rozrywka/sport).
– Szybki dostęp do funkcji: TimeShift (możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin), reStart (oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku ), CatchUP (oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji),
– Łatwiejszy dostęp do serwisów Cyfrowy Polsat GO i HBO GO,
– Szybkość i wydajność – zwiększona efektywność pracy dekodera.

Instalacja nowego oprogramowania

Aktualizacja dekoderów zostanie przeprowadzona automatycznie i będzie realizowana partiami przez kilka najbliższych tygodni. Po aktualizacji oprogramowania konieczne będzie ponowne zainstalowanie kanałów, czyli wykonanie tzw. „pierwszej instalacji”. Odbywa się to w kilku prostych krokach, a dekoder będzie prowadził użytkownika przez ten proces – wyświetlając odpowiednie komunikaty – aż do wyświetlenia kanałów. Klienci zostaną z wyprzedzeniem poinformowani o planowanych zmianach w ich dekoderach, za pośrednictwem komunikatów wyświetlanych na ekranie telewizora (podłączonego do dekodera), SMS-ów i wiadomości e-mail.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *