Nowe przygody Grizzy’ego i lemingów w Boomerangu

Grizzy nieustannie usiłuje pozbyć się lemingów z leśniczówki. Tym razem jego uciążliwi współlokatorzy spróbują przejąć ostatni słoik kremu czekoladowego i wykradną mu drogocenny pierścionek z diamentem. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” w sobotę 22 kwietnia o godzinie 17:20 na kanale Boomerang.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Grizzy cały czas marzy o tym, by w końcu pozbyć się lemingów z chatki leśniczego i móc w spokoju korzystać z wszystkich luksusów, jakie oferuje to miejsce. Złośliwe gryzonie każdego dnia coraz bardziej dają mu się we znaki. Tym razem będą chciały wykraść niedźwiedziowi ostatni słoik kremu czekoladowego, ale bohater będzie go strzegł jak najcenniejszego skarbu. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki i skosztuje przysmaku? Odpowiedź na to pytanie na antenie Boomeranga.

W nowych odcinkach Grizzy będzie też dalej próbował podbić serce niedźwiedzicy, w której jest zakochany. Zainspirowany reklamą biżuterii postanowi podarować jej pierścionek z ogromnym diamentem. Jednak zanim wręczy ukochanej prezent, drogocenny upominek zniknie, a wszystko za sprawą lemingów. Cierpliwość Grizzy’ego po raz kolejny zostanie wystawiona na bardzo ciężką próbę.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” 22 kwietnia na antenie Boomeranga. Emisja w każdą sobotę o godzinie 17:20.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *