Nowe przygody Grizzy’ego i lemingów w Boomerangu

Mieszkać pod jednym dachem z bandą złośliwych lemingów nie jest łatwo – Grizzy przekonuje się o tym na każdym kroku. Tym razem uciążliwi współlokatorzy spróbują zepsuć niespodziankę, jaką niedźwiedź przygotowuje dla swojej ukochanej, a na dodatek pozbawią go wody podczas fali upałów. Premiera nowych odcinków serialu „Grizzy i lemingi” w poniedziałek 6 lutego na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Małe gryzonie cały czas próbują zrobić wszystko, by Grizzy wyprowadził się z leśniczówki i nieustannie mu dotkliwie dokuczają. Niedźwiedź jednak nie ma w planach opuszczać domu swoich marzeń. Jego cierpliwość zostanie wystawiona na kolejną próbę, gdy podczas fali upałów lemingi wykradną bohaterowi cały zapas wody pitnej, a wszystko po to, by napełnić swój basen i w pełni korzystać z uroków lata.

Innym razem złośliwe gryzonie będą usiłowały zepsuć niespodziankę, którą Grizyy przygotowuje dla pewnej wyjątkowej niedźwiedzicy. Zakochany po uszy bohater będzie chciał zaimponować wybrance swojego serca i przygotować dla niej rzeźbę z jej podobizną. Jednak zanim zabierze się do pracy, będzie musiał pozbyć się nieznośnych współlokatorów, którzy w jego pracowni urządzili sobie tor wyścigowy.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Grizzy i lemingi” w poniedziałek 6 lutego na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *