Nowe przygody „Victora i Valentino” na Cartoon Network

Przed widzami Cartoon Network zupełnie nowe odcinki komediowo-przygodowej kreskówki „Victor i Valentino”. Przyrodni bracia pod opieką babci Chaty nadal będą odkrywać tajemnice i rozwiązywać zagadki małego, tajemniczego miasteczka. Przed nimi kolejne, magiczne perypetie – czy uda im się wyjść z nich obronną ręką?

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Victor i Valentino to przyrodni bracia, których zdecydowanie więcej dzieli, niż łączy. Jednak ogromna różnica charakterów nie przeszkadza im w tym, by wspólnie rozwiązywać fascynujące zagadki w niewielkim miasteczku, w którym spędzają wakacje u swojej babci Chaty. Chłopcy poznają kulturę i zwyczaje nowego miejsca, nawiązują lokalne znajomości oraz przeżywają magiczne i emocjonujące przygody.

Przed bohaterami kolejne nieprawdopodobne wydarzenia! Podczas sprzątania strychu uruchomią magiczną pętlę czasu i wpadną w niezłe tarapaty! Innym razem adoptują dziką jaszczurkę, zupełnie nie spodziewając się, że zwierzę jest obdarzone magicznymi właściwościami. Chłopcy chcąc udowodnić swoją odwagę udadzą się także na nawiedzoną wyspę, by odzyskać zaginioną lalkę. W jednym z odcinków Valentino spróbuje zbudować swój wymarzony domek na drzewie – przeszkodzi mu w tym magiczna gałąź.

Sprawdź godziny emisji audycji „Victor i Valentino” w PROGRAMIE TV

Nowe odcinki serialu „Victor i Valentino” już od 2 marca na kanale Cartoon Network. Emisja codziennie o godz. 15:15.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *