Nowości w IPLI – nowy pakiet IPLA PREMIUM, niższe ceny i przedpremiery seriali Telewizji Polsat

Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w serwisie rozrywki internetowej IPLA wprowadzone zostały zmiany, które sprawiły, że oglądanie ulubionych programów stało się jeszcze przyjemniejsze. Nowy pakiet IPLA PREMIUM zapewnia dostęp do bogactwa serialowych i filmowych treści – premierowych odcinków najnowszych produkcji Telewizji Polsat, setek filmów m.in. z Paramount Play i Sony, a także bajek i rozrywki i to w promocyjnej cenie jedynie 15 zł za miesiąc. Dzięki innym pakietom użytkownicy mogą obejrzeć wszystkie odcinki najnowszego, 14. sezonu znanych i lubianych „Przyjaciółek” oraz serialowej nowości z ramówki Polsatu – „Zawsze warto”. Z kolei pakiety IPLA TV i IPLA HBO dostępne są w niższej cenie, a za pomocą pakietu IPLA BEZ REKLAM możliwe jest wyłączenie reklam z całego serwisu.

Wciąż powiększająca się oferta IPLI wzbogacona została o nowy pakiet IPLA PREMIUM, w którym widzowie znajdą ulubione seriale wcześniej niż w TV oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywka, informacje, publicystyka i treści popularno-naukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie, w promocyjnej cenie 15 zł/mies. W pakiecie znalazły się m.in. seriale oraz programy Telewizji Polsat, które dostępne będą przed emisją w TV, m.in. „Przyjaciółki”, „Zawsze warto”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość” i „Nasz nowy dom”, oraz kinowe hity, np. „Pasażerowie” z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem, „Serce nie sługa” z Pawłem Domagałą i Romą Gąsiorowską, „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Powidoki” Andrzeja Wajdy czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego.

Obejrzyj wszystkie odcinki już dziś!

W IPLI dostępne są również dwa nowe pakiety: „Przyjaciółki – sezon 14” oraz „Zawsze warto – sezon 1” pozwalające obejrzeć wszystkie odcinki obydwu produkcji jeszcze przed premierą TV, w cenie 20 zł za pakiet.

Z jakimi perypetiami przyjdzie tym razem zmierzyć się Indze, Patrycji, Zuzie i Ance? Czy Paweł przeżył katastrofę samolotu, a Anka wygra z nałogiem? Jaka relacja połączy Zuzę z młodszym bratem Janka? Czy Inga wyjdzie za mąż, a w życiu Patrycji i Wiktora w końcu zapanuje spokój? IPLA sprawi, że na odpowiedzi, nie trzeba będzie czekać aż do emisji serialu w TV. Składający się z 12 odcinków pakiet jest już dostępny w sprzedaży, a fani przebojowych „Przyjaciółek” znajdą w IPLI za darmo także wszystkie odcinki pozostałych 13 sezonów.

„Zawsze warto” to najnowsza propozycja Telewizji Polsat. Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati – trzy zupełnie różne kobiety, trzy życia, trzy tajemnice, trzy nierozwiązywalne problemy. Jeden przypadkowy i zarazem dramatyczny wieczór połączy ich losy i splecie z nich coś wyjątkowego – przyjaźń. Pakiet składa się z 12 odcinków oraz materiałów ukazujących kulisy produkcji.

Jesienna ramówka Telewizji Polsat

Wśród świeżych propozycji Telewizji Polsat dostępnych w IPLI znalazły się niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie – „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior. Polska”, czyli światowy fenomen, w którym uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód.

Po wakacyjnej przerwie powróciły także nowe odcinki seriali i programów doskonale znanych. Czternasta seria przebojowych „Przyjaciółek” po raz kolejny udowodni jak nieoceniona jest siła kobiecej przyjaźni. Do Kazimierza nad Wisłą widzowie zawitają w październiku, oglądając 5. sezon „W rytmie serca”. Z kolei obchodzący 15-lecie serial „Pierwsza miłość” przeniesie do malowniczego Wrocławia i Wadlewa. Mieszczący się na ulicy Ćwiartki ¾ „Świat według Kiepskich” zapewni sporą dawkę humoru i szalonych pomysłów. W 10. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze zawalczy 11 gwiazd. Tylko w IPLI widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy i poznać emocje, jakie towarzyszą tancerzom. Elektryzujące show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po raz kolejny pokaże, jak ośmiu artystów pokonuje swoje ograniczenia i słabości, by wiernie wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. Powiększona ekipa programu „Nasz nowy dom” podczas dwudziestu sześciu odcinków wyremontuje dwa razy więcej domów niż w poprzednich sezonach. W 7. sezonie „Kabaretu na żywo” humor na najwyższym poziomie zapewnią m.in. Kabaret Jurki, Smile, Chyba, Paranienormalni oraz wielu innych.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w IPLI jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Nowe, niższe ceny

IPLA nieustanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i dostosowuje się do potrzeb widzów, pozwalając na jeszcze prostsze, przyjemniejsze i tańsze korzystanie z bogatej oferty serwisu.

Pakiet IPLA HBO jest teraz dostępny za 20 zł. Widzowie znajdą w nim pełne sezony kultowych seriali m.in., „Gra o tron”, „Westworld”, „Opowieści podręcznej”, filmowe hity – „Liga sprawiedliwości” i „To” oraz kanały TV: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White (wszystkie w jakości HD).

Z kolei pakiet IPLA TV, w którym liczba kanałów wzrosła do 101, a wśród nich są między innymi stacje sportowe (m.in. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), filmowo-serialowe (m.in. AXN HD, FilmBOX Premium HD), muzyczne (m.in. MTV Polska, Polsat Music HD) czy informacyjne (m.in. Polsat News HD, Superstacja), teraz dostępny jest za 50 zł miesięcznie.

Użytkownicy IPLI mogą także skorzystać z pakietu, którego zadaniem jest wyłączenie wszystkich reklam w serwisie – IPLA BEZ REKLAM dostępny jest za 10 zł.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *