Nowości w Romance TV na 2018 rok

Na styczeń 2018 roku Romance TV przygotował aż 11 premier, w tym długo wyczekiwany 3. sezon serialu „Diagnoza Betty”. W lutym widzowie obejrzą także 4. sezon tego serialu! W styczniowe środy stacja pokaże kontynuację serii filmów o położnej Lenie Lorenz. Natomiast w każdą niedzielę na widzów czeka cykl „Nowe drogi miłości” z premierowymi ekranizacjami powieści Rosamunde Pilcher i Katie Fforde. W 2018 roku Romance TV zaprasza także na nowe odcinki „Górskiego lekarza”, serialu, który w Polsce zdobywa coraz większą popularność.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Kontynuacja telewizyjnej serii filmów familijnych „Lena Lorenz”.

W styczniu Romance TV będzie kontynuować emisję serii filmów o sympatycznej położnej Lenie Lorenz. W międzyczasie główna bohaterka zaaklimatyzowała się w sielskiej miejscowości, w której mieszka jej matka. Mimo to jej życie jest wciąż niespokojne, codziennie staje przed nowymi zarówno zawodowymi jak i prywatnymi wyzwaniami. Sześć nowych odcinków telewizyjnego cyklu familijnego „Lena Lorenz” Romance TV zaprezentuje w kolejne środy stycznia, zawsze o godzinie 21:00.

Nowe drogi miłości w Romance TV

W pierwszym miesiącu roku stacja zaserwuje swoim widzom sporą dawkę miłości. W każdy niedzielny wieczór zaprezentujemy nowe filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher i Katie Fforde, które dowiodą, że miłość, którą uważało się za utraconą, może niespodziewanie powrócić.

„Rosamunde Pilcher: Dawna miłość” to premiera, którą widzowie obejrzą już 7 stycznia o godz. 21:00. Bruno jest przekonany, że kobieta, z którą kiedyś przeżył jednodniową przygodę, mogłaby stać się miłością jego życia. Niestety zupełnie stracił z nią kontakt i nie może jej odnaleźć. Nagle spotyka ją na swojej drodze – i to dosłownie, na ulicy, kiedy psuje mu się samochód. Mimo starań Bruna, Sophie znów daje mu kosza, ponieważ właśnie się zaręczyła. Ale to jeszcze nie koniec! Okazuje się, że narzeczony Sophie przyczynił się do tego, że rodzice Bruna wpadli w długi.

Tydzień później zapraszamy na premierę „Katie Fforde: Żona polityka”. Spełniło się marzenie Erica: zostaje kandydatem do Kongresu w Bostonie. Jednak nowa sytuacja kładzie się cieniem na jego życiu rodzinnym. Jego żona Julia jest cenioną fizjoterapeutką, a chcąc wyjechać z mężem, musiałaby poświęcić dla niego swoją karierę zawodową. Czy potrafi być tylko żoną u boku swojego męża?

Nowe, zaskakujące sezony serialu „Diagnoza Betty”

Dobra wiadomość dla fanów „Diagnozy Betty”! Od 15 stycznia Romance TV zaprezentuje nowe losy sympatycznej pielęgniarki, którą pokochali widzowie. Jest silna, mądra i dowcipna, ratuje życie, podaje lekarstwa i trzyma za rękę, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Jest po prostu dziewczyną do tańca i do różańca, a na dodatek ma w sobie „to coś”. Co nas czeka w pierwszych odcinkach?

Dr Behring wrócił po postrzale do zdrowia i kieruje kliniką jako pełnomocnik komisaryczny. Betty szuka okazji, żeby podziękować mu za uratowanie z opresji. Musi jednak pogodzić się z faktem, że dr Behring związał się z Heleną von Arnstett. Lizzy musi przetrawić rozstanie z prof. Wehmannem. Pomaga Wandzie, która chciałaby pozbyć się polipów nosa. W klinice pojawia się Jan Petersen. Ukrywa swoje prawdziwe nazwisko, a Betty przyjmuje go mimo braku dokumentów.

Od lutego widzowie obejrzą także 4. sezon serialu, który będzie ogromnym zaskoczeniem! W Klinice Karola w Akwizgranie miejsce będą miały ogromne zmiany, w tym dotyczące samej głównej bohaterki – fani poznają nową Betty!

Na 3. sezon „Diagnozy Betty” Romance TV zaprasza od 15 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 16:00. Zaś już od 1 lutego o tej samej porze wyemitujemy 4. sezon serialu.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *