Nowy program Tomasza Pągowskiego w CANAL+ DOMO

Tomasz Pągowski, specjalista od zadań specjalnych, powraca w drugiej serii programu „Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie”, w której remontuje mieszkania w różnych regionach Polski.

Sprawdź godziny emisji audycji „Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie” w PROGRAMIE TV

Tym razem Tomasz i jego ekipa zawitają m.in. do Gdańska, Henrykowa, Falenicy, Legionowa, Kazimierza Dolnego i Wilkowa, by na nowo urządzić wybrane przez właścicieli mieszkań pomieszczenie. Nieustawne sypialnie, niefunkcjonalne pokoje dzienne i nieciekawe łazienki w zaledwie kilka dni zmienią się w miejsca, w których przyjemnie spędza się czas.

Tomasz udowodni, że każde wnętrze ma potencjał i może stać się stylową i funkcjonalną przestrzenią dla całej rodziny. Za sprawą kilku remontowych trików pokoje uczestników programu zmienią się do poznania. Najnowszy sezon programu to również skarbnica wiedzy i inspiracji dla wszystkich tych, którzy są w trakcie remontu lub urządzania mieszkania.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ DOMO w PROGRAMIE TV

Premiera programu TOMASZ PĄGOWSKI. REMONT U CIEBIE 2 już 5.10 o godz. 21:30 w CANAL+ DOMO oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *