Nowy sezon „Bez recepty” w TTV

Wizyta u lekarza to dla większości z nas zło konieczne. Jeszcze gorzej jest z badaniami kontrolnymi. Czekamy, odwlekamy, wykręcamy się, aż wreszcie przychodzi moment, kiedy jest za późno. Skoro Polacy nie chcą przyjść do lekarza, to lekarz przychodzi do nich. To wszystko dzięki TTV.

Program „Bez recepty” gości na antenie TTV już od roku. Widzowie polubili kompetentnych prowadzących i interesującą formułę programu. Chętnie uczestniczyli też w akcjach specjalnych, jak „Przychodnia pod namiotem”. Lekarze wraz z kamerą TTV gościli w polskich miastach i oferowali mieszkańcom bezpłatne badania i porady lekarskie. Byli w 7 miastach, przebadali ponad 350 osób.

Już w kwietniu na antenie TTV pojawi się nowy sezon programu! Do czego mogą prowadzić zaniedbania i lekceważenie różnych objawów? Kiedy udać się do lekarza oraz jakie dolegliwości powinny nas zaalarmować? Czego możemy się spodziewać u lekarza? Co jest finansowane przez NFZ? Czy możemy przeciwdziałać chorobom i jak je unikać?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą w kolejnych odcinkach „Bez recepty”. Będzie się można dowiedzieć czegoś więcej m.in. o astmie, problemach z ciśnieniem, o ciąży, antykoncepcji. Pojawią się też te choroby i dolegliwości, o których na co dzień nie rozmawia się wprost, a dotyczą wielu Polaków.

Pojawi się również przychodnia, tym razem w galeriach M1 w kilku miastach Polski, Centrum Ursynów w Warszawie oraz Tulipan w Łodzi. Pierwsza okazja do darmowego przebadania się i zasięgnięcia porad ekspertów już w najbliższy weekend.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *