„Odlotowy ogród” z Dominikiem Strzelcem powraca na antenę TTV

„Odlotowy ogród” powraca na antenę TTV. A wraz z nim energetyczny, gotowy do działania Dominik Strzelec. Pasjonat ogrodów w nowej serii odwiedzi sześć niezwykłych rodzin, którym pomoże uporać się z ich przydomowym kawałkiem zieleni. Odmieni nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny i zachwycający ogród.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TTV

Dominik wraz z ekipą będą pracować dzień i noc, by spełnić marzenia właścicieli i stworzyć „Odlotowy ogród”. W programie znajdą się też praktyczne porady i zaskakujące rozwiązania. W tym sezonie nie zabraknie też wzruszeń. Dzięki pomysłom Dominika dzieci z domu dziecka zyskają piękne miejsce do rekreacji. W funkcjonalnie zaprojektowanej dla wózka inwalidzkiego przestrzeni ogrodu, chłopiec z porażeniem mózgowym będzie mógł spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę użytkownika.

W pierwszym odcinku poznamy Justynę z małej wsi koło Tomaszowa Mazowieckiego i jej 5 letnią córkę Alicję. Mieszkają w jednorodzinnym domu wraz z rodzicami Justyny, którzy prowadzą małe gospodarstwo rolne. Justyna i Ala uwielbiają spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, dlatego poprosiły Dominika o pomoc w uporządkowaniu ich przydomowego wiejskiego ogródka. Zobaczymy jaki sposób na wszechobecne w ogrodzie kury znalazł Dominik i jak stworzył niesamowitą oazę spokoju, wykorzystując materiały z recyklingu.

„Odlotowy ogród”

Premiera: sobota, 17 czerwca, godzina 10:05
Emisja: sobota, godzina 10:05

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *