Onet-RASP z większą ilością sportowego wideo Grupy Polsat

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, kanał sportowy Polsat Sport oraz Grupa Onet-RAS Polska przedłużyły i poszerzyły współpracę dotyczącą dystrybucji materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Grupy Onet-RAS Polska.

W wyniku współpracy z Grupą Cyfrowego Polsatu użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają poprzez player IPLI i polsatsport.pl bezpłatny dostęp do materiałów wideo związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016, przygotowywanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i IPLĘ. Internauci na bieżąco będą mogli oglądać wywiady z zawodnikami i trenerami, podsumowania ekspertów, komentarze gości specjalnych oraz najciekawsze sytuacje i wydarzenia UEFA EURO 2016. W portalu Onet poprzez player IPLI i polsatsport.pl będą dostępne również relacje ze stadionów i miast UEFA EURO 2016 oraz bieżące doniesienia: z bazy polskich piłkarzy w La Baule Escoublac we Francji, ze studia w Warszawie oraz ośrodków treningowych poszczególnych reprezentacji. Reporterzy sportowych stacji Polsatu relacjonować będą z dziesięciu francuskich miast, w których rozgrywane będą wszystkie mecze mistrzostw. Jako komentatorzy i eksperci pracować będą m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober i Czesław Michniewicz.

Współpraca z Grupą Onet zapewni polskim kibicom jeszcze szerszy dostęp do materiałów wideo związanych z UEFA EURO 2016. Dzięki dużemu doświadczeniu kanałów Polsat i Polsat Sport w realizacji największych wydarzeń sportowych na świecie, transmisjom wszystkich meczów UEFA EURO 2016 w kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 i ich dostępności w telewizji internetowej IPLA oraz profesjonalizmowi dziennikarzy redakcji Polsat Sport i polsatsport.pl, użytkownicy Internetu po raz pierwszy otrzymają tak szeroki dostęp do wydarzeń na żywo, komentarzy, podsumowań i analiz z najważniejszego dla Europy wydarzenia sportowego w 2016 roku – mówi Kinga Ciukta, Dyrektor ds. Rozwoju Usług Online, Cyfrowy Polsat.

Dzięki współpracy z Polsatem nasi użytkownicy otrzymają kompleksową i unikalną ofertę dotyczącą piłki nożnej 2016. Grupa Onet-RAS Polska w kategorii sport jest zdecydowanym liderem w polskim Internecie i jestem pewien, że możliwość prezentacji materiałów z różnych dyscyplin sportowych: bramek, skrótów i innych ekskluzywnych materiałów produkowanych przez dziennikarzy Polsatu będzie jeszcze bardziej tę pozycję podkreślać. To jedna z wielu niespodzianek, które grupa Onet – RAS Polska przygotowała dla naszych użytkowników przed zbliżającym się turniejem we Francji. Wkrótce ogłosimy powołania do naszej wyjątkowej drużyny na Euro. Jestem pewien, że kibice będą mile zaskoczeni, zwłaszcza obsadą pozycji kapitana naszego zespołu – mówi Rafał Romaniuk, pełniący obowiązki dyrektora zarządzającego segmentem sportowym w Grupie Onet-RAS Polska.

W trakcie trwania UEFA EURO 2016 i po jego zakończeniu Internauci portalu Onet i serwisów sportowych Grupy Onet-RAS Polska będą mogli oglądać także inne materiały m.in. z: najważniejszych turniejów siatkówki, tenisowych, gal boksu zawodowego, wyścigów żużlowych i wielu innych wydarzeń sportowych.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *