Ósma edycja „The Voice of Poland” w TVP2

W sobotę startuje ósma edycja programu „The Voice of Poland”. Tysiące osób, które zgłosiły się do programu staną do walki o spełnienie swoich muzycznych marzeń. Ich wokalne zmagania będzie można śledzić w każdą sobotę już od 2 września, o godzinie 20:05 na antenie TVP2.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

Walka nie tylko na słowa

Na widzów ósmej edycji „The Voice of Poland” czekają wyjątkowe talenty, wielkie wokalne zmagania i olbrzymie emocje. Marię Sadowską, Andrzeja Piasecznego, Barona i Tomsona oraz debiutującego w roli Trenera Michała Szpaka czeka moc muzycznych niespodzianek i trudnych decyzji. Jak sobie z nimi poradzą? Jak zawalczą o uczestników? Kiedy zaproszenia i popisy wokalne nie wystarczą, będą musieli uruchomić nawet talent do… rysowania! Wszystko po to, by mieć w swojej drużynie najbardziej utalentowaną i charyzmatyczną osobę w ósmej edycji muzycznego show. Co jeszcze zrobią, by „catch of the day” trafił właśnie do nich?

Młodość kontra dojrzałość

W pierwszym odcinku ósmej edycji „The Voice of Poland” zobaczymy wielu utalentowanych uczestników, którzy marzą o muzycznej karierze. Wśród nich pojawi się m.in. zwyciężczyni rosyjskiej edycji „The Voice Kids” oraz czarnoskóry wokalista gospel, który przyjechał do Polski z USA, by spełnić swój „American Dream”. Swoich sił spróbuje także młody, zdolny i przystojny aktor z popularnego serialu. Czy jego śpiew zachwyci tak samo, jak grana przez niego postać w „Barwach szczęścia”? Program to jednak nie tylko młodość. W tej edycji na scenie staną też ludzie dojrzali, mający już życiową stabilizację, którzy mimo to pragną sprawdzić się przed Trenerami i zaśpiewać przed wielomilionową publicznością. Swoim udziałem w programie chcą pokazać, że nigdy nie jest za późno, by spełniać swoje marzenia.

Wszyscy znaleźliśmy się na tej scenie z potrzeby wykrzyczenia czegoś. Nikt tu nie przyszedł żeby się popisywać. To jest kwintesencja stania na scenie – powiedział Tomson.

Co chcą przekazać, wyśpiewać, a czasami wykrzyczeć uczestnicy 8. edycji „The Voice of Poland” będzie można przekonać się już od soboty 2 września o godzinie 20:05 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *